16.06.2016. 17:35
Baltkrievijas handbola izlases galvenais treneris Jurijs Ševcovs pēc savas valstsvienības kvalificēšanās pasaules čempionātam neslēpa, ka viņiem klāt stāvējusi veiksme, kā arī izteica komplimentus Latvijas izlasei.

Jāatgādina, ka 2017.gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra play off kārtas izšķirošajā spēlē Latvija ar 28:26 pārspēja Baltkrieviju, taču ar to bija par maz, lai kvalificētos pasaules čempionātam – divu spēļu summā rezultāts 52:52, bet, pateicoties vairāk izbraukumā gūtiem vārtiem ceļazīmi uz Francijā notiekošo turnīru ieguva baltkrievi.

"Man jāapsveic jūsu komandu, lai arī rezultāts beigu beigās izvērtās par labu mums. Spēles gan Minskā, gan šeit nebija domātas cilvēkiem ar vājiem nerviem. Es pat teiktu, ka abās spēlēs mums klāt stāvēja veiksme. Varbūt savu lomu nospēlēja mūsu lielākā pieredze. Esam spēlējuši daudz tādu spēles galotņu, arī šodien līdz galam ticējām, ka tiksim uz finālturnīru," sacīja Ševcovs.

Viņš arī atzinīgus vārdus veltīja Latvijas valstsvienībai: "Latvijai ir ļoti spēcīga komanda ar Daini Krištopānu priekšgalā. Viņam šīs divas spēles bija zvaigžņu stunda, tādus mačus viņa izpildījumā nebiju redzējis. Bija redzams, ka par savu valsti viņš atdeva visus spēkus. Visu cieņu trenerim Vikštremam, kurš izveidojis tik motivētu komandu. Tāds ir sports. Šoreiz zaudētāji esat jūs, taču arī jūsu komanda bija pelnījusi uzvaru [divu spēļu summā]."

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lvVertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties