18.06.2012. 20:20
Ukrainas futbola izlases kapteinis Andrijs Ševčenko varētu palīdzēt savai komandai Eiropas čempionāta D apakšgrupas pēdējās, trešās, kārtas spēlē pret Angliju.

Iepriekšējā spēlē, kurā Ukraina piektdien ar rezultātu 0:2 zaudēja Francijas valstsvienībai, Ševčenko guva ceļgala traumu.

Ukrainas izlases ārsts Leonīds Mironovs izteicies, ka Ševčenko savainotā ceļgala stāvoklis esot apmierinošs, tomēr lēmumu par to, vai doties laukumā otrdien paredzētajā mačā pret Angliju, Ševčenko pieņems pats.

«Galīgais lēmums būs atkarīgs no Ševčenko pašsajūtas un vēlēšanās,» izteicās Mironovs. «Man liekas, ka Andrijam ir liela vēlme spēlēt, lai pierādītu visai valstij un pasaulei, ka viņš ir īsts profesionālis.»

Ševčenko iespēju doties laukumā pret Anglijas izlasi Mironovs novērtēja kā 50 pret 50.

Jāpiemin, ka pieredzējušais uzbrucējs svētdien nepiedalījās Ukrainas izlases atklātajā treniņā, kas notika Doņeckā.

D apakšgrupā pēc divām kārtām pa četriem punktiem ir Francijas un Anglijas izlasēm, bet labākas gūto un zaudēto vārtu attiecības dēļ pirmajā vietā atrodas Francija. Ukrainas valstsvienības kontā tikmēr trīs punkti, bet Zviedrija pie punktiem nav tikusi un jau zaudējusi cerības uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Pēc viena apļa turnīra ceturtdaļfinālā iekļūs katras grupas divas spēcīgākās vienības, bet finālspēle paredzēta 1. jūlijā.