15.10.2015. 11:03
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas «Dinamo» aizsargs Ēriks Ševčenko trešdienas zaudējumā (3:5) pret Ufas «Salavat Julajev» vienību nemeklē neveiksmes klātbūtni.

«It kā spēlējām labi,» «Dinamo» mājaslapā citēts Ševčenko. «Sakrita viņiem vārti, bet nevaram teikt, ka mums šodien neveicās. Paši vainīgi! Varbūt pie kāda vārtu zaudējuma vajadzēja nospēlēt ciešāk un viss būtu labi.»

 

24 gadus vecais Ševčenko atzina, ka pēc spēles sapulcē treneri esot bijuši mierīgi un nosvērti.  «Treneri nelamājās. Viņi cenšas mūs uzvest uz pareizā ceļa, lai tiktu pie uzvaras, bet pagaidām nevaram atrast, kas ir šis zaudējumu iemesls. Ar parastu bļaustīšanos nekas labāks nekļūs.»

Trešajai trešdaļai sākoties, Kari Heikiles padotie atradās vadībā ar rezultātu 3:2. Atlikušajā laikā mūsu hokejisti ielaida trīs vārtus un piedzīvoja bezierunu neveiksmi.

Nākamo maču «Dinamo» aizvadīs pret pret Jaroslavļas «Lokomotiv» komandu, kas ar 44 punktiem ieņem pirmo vietu Rietumu konferencē.

Savukārt Rīgas «Dinamo», kas piedzīvojusi četrus zaudējumus pēc kārtas, ar 24 punktiem 21 mačā nokritusi uz priekšpēdējo, 13. pozīciju Rietumu zonā.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties