05.02.2015. 23:16
Šodien VHL mačā ar rezultatīvu piespēli izcēlās Ēriks Ševčenko, palīdzot "Saryarka" izcīnīt kārtējo uzvaru, bet Kazahstānā rezultatīvi asisteja Raimonds Vilkoits.

Krievijas Augstākajā līgā (VHL) maču aizvadīja Leonīda Tambijeva vadītā Karagandas "Saryarka", kas mājās ar 2:1 pieveica Almetjevskas "Neftyanik"vienību. Uzvarētāju rindās maču aizvadīja Ēriks Ševčenko, kurš spēlēja komandas otrajā aizsargu pārī, uz laukuma pavadīja 14:44 minūtes,atdodot rezultatīvu piespēli, kā arī izdarot divus metienus pa vārtiem. Savukārt Kirils Tambijevs spēlēja ceturtajā virknējumā, uz laukuma pavadot 12:23 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa vārtiem, bet Artūrs Kuzmenkovs spēlē nepiedalijās.

Kazahstānā savstarpējo spēli aizvadīja latviešu pārstāvētās komandas. Renāra Demitera un Rolanda Gritāna pārstāvēta "Astana" ar rezultātu 1:3 piekāpās Edgara Cgojeva, Māra Jučera un Raimonda Vilkoita pārstāvētajai "Beibarys" vienībai. Uzvarētāju rindās Vilkoits izcēlās ar reuzltatīvu piespēli, bet Cgojevs statistikā neatzīmējās, savukārt Jučers mačam netika pieteikts. Zaudētāju rindās Gritāns palika pa nullēm, bet Demiteram divas soda minūtes.

Šveices NLB čempionātā zaudējumu piedzīvoja Maksima Širokova pārstāvētā "Red Ice", kas ar rezultātu 1:2 piekāpās "GCK Lions" vienībai. Širokovs maču aizvadīja otrajā aizsargu pārī, statistikas ailēs neatzīmējoties.

Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) uzvaru izcīnija Patrika Škuratova pārstāvētā "Kapitan", kas ar rezultātu 3:2 pieveica "Dynamo" vienību. Škuratovs šajā mačā nepiedalījās.

Izmantotie resursi:Результаты соревнований с участием...National LeagueМолодежная хоккейная лига - Официальный сайтВысшая хоккейная лига - Официальный сайт

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana