14.01.2017. 20:00

Anastasija Sevastova šonedēļ spēlēja Hobārtā, kur zaudēja jau 1. kārtā, bet Aļona Ostapenko nestartēja. Lai arī punktu daudzums abām palicis tāds pats kā pirms nedēļas, rangā pakāpties izdevās, pateicoties konkurentu zaudējumiem. Sevastovai +2 vietas, bet Ostapenko vienas pozīcijas kāpums.

Abas mūsu spēcīgākās tenisistes jaunnedēļ piedalīsies "Australian Open", kur abām 1. kārtā pretī stāsies pretinieces, kuras vēl ne reizi nav uzvarējušas "Grand Slam" pamatturnīra spēlē – Sevastovai pirmdien mačs pret japānieti Nao Hibino (0-4), bet Ostapenko otrdien cīņa pret ķīnieti Linu Čžu (0-1).

Ostapenko Melburnā punkti nav jāaizstāv – viņa jau nodrošinājusi 10 – tikpat, cik saņēma par zaudējumu 1. kārtā pērn. Tikmēr Sevastova pirms gada no kvalifikācijas sasniedza pamatturnīra 2. kārtu, nopelnot 110 punktus, kas nozīmē 100 punktu aizstāvēšanas misiju.

Ranga pirmajā desmitniekā tikai viena izmaiņa, Sidnejas čempionei Johannai Kontai atgriežoties oktobrī sasniegtajā rekordpozīcijā (#9). Kā jau tas pierasts pēc "Grand Slam" turnīriem, arī pēc "Australian Open" sagaidāmas būtiskas izmaiņas, turklāt tuvāko divu nedēļu laikā būs aktuāls ranga 1. vietas jautājums.ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties