01.02.2015. 11:39

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Rīkotāju īpašo ielūgumu dalībai pamatturnīrā saņēmusī Sevastova finālā ar 7-5, 6-3 uzveica japānieti Jūki Tanaku, kura Sieviešu Tenisa asociācijas (WTA) rangā ieņem 408.vietu. Pirmais sets Sevastovai izvērtās sarežģīts un Latvijas spēlētāja nonāca iedzinējos ar 3-5 pirms uzvarēja nākamajos četros geimos. Otrajā setā Sevastova ieguva 5-1 pārsvaru un bija pārāka arī galotnē, kas gan nebija vienkārša.

Uzvara turnīrā ar 10 000 dolāru balvu fondu ļaus Sevastovai atgriezties WTA rangā, tiesa, tuvāk pirmā tūkstoša beigām. WTA noteikumi paredz, ka iekļūšanai rangā sportistei jāgūst reitinga punkti trijos turnīros vai mazākā skaitā sacensību jāiekrāj vismaz 10 punktu. Par pirmo vietu 10 000 dolāru sērijas turnīrā pienākas 12 punkti.

Jau vēstīts, ka līdz finālam Sevastova uzvarēja Lielbritānijas tenisisti Īdenu Silvu, galveno favorīti grieķieti Despinu Papamihailu un Japānas spēlētāju Mami Hasegavu, kā arī Beļģijas tenisisti Morganu Mišielsu. Pārī ar austrieti Melāniju Klafneri Sevastova kļuva par dubultspēļu turnīra uzvarētāju.

Sevastova Šarmelšeihā ir pieteikusies spēlēt arī analoģiskā turnīrā jaunnedēļ, liecina ITF informācija. 

Par karjeras beigšanu Sevastova paziņoja 23 gadu vecumā 2013. gada maijā veselības problēmu dēļ. 2011.gada janvārī Sevastova pēc iekļūšanas Austrālijas atklātā čempionāta ceturtajā kārtā sasniedza savu rekordu rangā - 36.vietu.Daily, kafejnīca Elizabetes 20, Rīga, LV-1050
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties