18.01.2017. 09:35

Sevastovai mača ievadā bija ne vien problēmas ar pretinieces piedāvāto ātrumu, bet arī spēles lasīšanu. Kučova dominēja spēka spēlē, kuru apvienoja ar negaidītiem manevriem un, trešajā geimā Anastasiju pārsteidzot ar "dropšotu", ieguva breikbumbu. Sevastova netrāpīja pirmo servi, bet ar otro slovākiete izrēķinājās ļoti spēcīgi.

Kučova nākamajā geimā neizmantoja dažas iespējas iegūt 3:1 pārsvaru, bet Sevastova vēlāk realizēja savu otro breikbumbu šajā geimā, 2:2 neizšķirtu panākot ar diagonālā "forehand" uzbrukumu.

Atspēlējusi divas breikbumbas, Sevastova piektajā geimā neizmantoja iespēju izvirzīties vadībā ar 3:2 un ar dubultkļūdu deva Kučovai trešo breika iespēju, kuru Kristīna arī izmantoja, vēlreiz svarīga punkta izspēlē Sevastovu apspēlējot ar saīsināto sitienu.

Arī šoreiz Kučovai breiku nostiprināt nebija pa spēkam, turklāt viņa no 3:2 setā vairs neuzvarēja nevienā geimā. Anastasijas uzbrukumi kombinācijā ar Kučovas kļūdām Latvijas tenisistei nākamajos divos geimos uzņemšanā deva 0:40 jeb trīs breikbumbas pēc kārtas. Kučova abos gadījumos – gan sestajā, gan astotajā geimā – no 0:40 atspēlēja pirmās divas breikbumbas, bet ar trešo galā netika. Abi minēti geimi beidzās ar Kučovas neprecīzu "backhand" uzbrukumu.

Ļoti neveiksmīgi nospēlējusi 1. seta otrajā pusē, Kučova nākamo setu sāka ar iespaidīgu servēšanu un pārliecinošu darbošanos izspēles, Sevastovai breika iespējas nedodot līdz mača priekšpēdējam geimam. Tikmēr pašai Sevastovai līdz tam brīdim serves geimos klājās grūtāk. Pirmā breikbumba setā bija Kučovai, kas iegūta astotajā geimā. Sevastovai svarīgā brīdī talkā nāca pirmā serve, drīz spējot tikt līdz 4:4.

Spēlējot Melburnas svelmē, vairāk pagura Kučova, kurai arī šajā setā galotnē pārāk daudz kļūdu. Kristīna devītajā geimā neizmantoja dažas iespējas panākt 5:4 vadību, tā zaudējot trīs punktus pēc kārtas un dodot Sevastovai iespēju servēt par uzvaru mačā. Anastasijai pēdējā geimā pēc trim kļūdām nācās atspēlēt divas breikbumbas (15:40), abas anulējot ar "backhand" uzbrukumiem. Tūlīt precīzs saīsinātais sitiens deva mačbumbu, punktu pieliekot jau ar pirmo mēģinājiumu.

Informācija tiek papildināta...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties