14.08.2018. 11:11

Sevastova Sinsinati spēlēs ceturto reizi. Pirmās divas bija kvalifikācijā (2011, 2016), kad pamatturnīru sasniegt neizdevās. Pagājušajā gadā pamatturnīra debijā tikšana līdz 3. kārtai, kur zaudējums Simonai Halepai.Sevastova ar savu šīs nedēļas pirmo pretinieci tikās nesen – 2. jūlijā Vimbldonas 1. kārtā, kur Džordži zaudēja ar 1:6, 6:2, 4:6. Anastasijas izredzes uz revanšu būs atkarīgas no agresīvās itālietes nepiespiesto kļūdu daudzuma. Vimbldonas mačā Džordži kļūdījās 52 reizes, taču Sevastovai ar to uzvarai nepietika. Sevastova uzvarētajā 2. setā 21 no 30 punktiem ieguva ar Džordži nepiespiestajām kļūdām!Džordži Sinsinati ir pirmais turnīrs kopš Vimbldonas, kur viņa pirmoreiz sasniedza "Grand Slam" ceturtdaļfinālu, tur trīs setu mačā zaudējot Serēnai Viljamsai.Džordži svētdien zaudēja Sinsinati kvalifikācijas 2. kārtā, kur izšķirošajā setā ar 5:7 piekāpās Viktorijai Kužmovai. Kamila pie otrās iespējas kā laimīgā zaudētāja tika Venusas Viljamsas izstāšanās dēļ. Džordži Sinsinati pamatturnīros ir 4-4 bilance. Arī viņai labākais rezultāts bija pirms gada ar 3. kārtu, kur zaudējums Karolīnai Pliškovai.Itālietei šogad ir 1-4 bilance pret Top 20 spēlētājām, vienīgo uzvaru gūstot janvārī Sidnejā pret Slounu Stīvensu (#13) ar rezultātu 6:3, 6:0. Stīvensai tas bija septītais zaudējums pēc kārtas, tolaik bez uzvarām esot kopš uzvaras "US Open". Kad Džordži Sevastovu uzvarēja Vimbldonā, Anastasija bija ranga 21. vietā.Sevastova jau trešajā turnīrā pēc kārtas tiksies ar tenisisti, kura zaudēja kvalifikācijā. Viņa Maskavā uzvarēja Irinu Mariju Baru un Monreālā pieveica Moniku Puigu (atspēlētas divas mačbumbas). Laimīgā zaudētāja šogad uzvarēta arī Romā, kur viņai uzvara pret Aleksandru Kruniču. Sevastovai visas karjeras laikā WTA turnīros ir 5-1 bilance pret laimīgajām zaudētājām.Džordži šodienas mačā būs pārsvars ne tikai dominējoša tenisa ziņā, pašai esot sava likteņa noteicējai, bet arī atpūta iepriekšējā dienā, kamēr Sevastova ļoti vēlu pabeidza dubultspēli. Tas notika astoņas minūtes pirms plkst. 23:00, bet vienspēlē notiks aptuveni 15 stundas vēlāk. Mača sākums noteikts ne agrāk kā 14:00 jeb 21:00 pēc Latvijas laika. Konkrētajā kortā pirms tam no 18:00 jāizspēlē divi mači.