08.04.2015. 08:45
Anastasija Sevastova (WTA 676.) trešdienas rītā guva vēl vienu uzvaru Ahmedabādas ITF 25 000 turnīrā, Indijā divos setos ar rezultātu 7:5, 6:3 pieveicot sacensību pirmo raketi Nao Hibino (#207) no Japānas.

Anastasijai Sevastovai mača sākums bija neveiksmīgs, jo pirmajā geimā divas dubultkļūdas noveda pie serves zaudēšanas. Latvijas tenisiste devītajā geimā atspēlēja divas setbumbas (3:5, 15:40), bet pēc tam nokārtoja "sauso" breiku, neļaujot pretiniecei izservēt setu un panākot izlīdzinājumu – 5:5.

Sevastova no 3:5 uzvarēja septiņos geimos pēc kārtas, 2. setā iegūstot 3:0 pārsvaru. Breiks tika zaudēts septītajā geimā ar dubultkļūdu, taču uzreiz izdevās atjaunot pārsvaru (5:3) un tūlīt arī izservēt maču. Sevastova atzīmējās ar sešiem eisiem (puse trāpīta 1. seta devītajā geimā) un tikpat dubultkļūdām. Pretiniecei bija astoņas.

Indijā, kur sacensības notiek uz "hard" seguma, pirmie mači notiek jau plkst. 9:30, spēlējot 30 grādu karstumā. Trīs uzvaru gūšana Indijā Sevastovai ļāvusi nopelnīt 10 reitinga punktus. Anastasijai šodien vēl dubultspēļu ceturtdaļfināls kopā ar austrieti Melāniju Klafneri.

Ieskaitot kvalifikācijas mačus, Sevastova kopš atgriešanās tenisā (tā notika janvāra beigās Ēģiptē), vienspēlēs sasniegusi 15-1 bilanci, vienīgo zaudējumu piedzīvojot pagājušajā mēnesī Antaljas ITF 10 000 turnīra 2. kārtā pret Ukrainas tenisisti Aļonu Sotņikovu. Savukārt divos citos tādas pašas nozīmes turnīros – Šarmelšeihā un Trnavā – Sevastova kļuva par čempioni. Bijusī Top 40 spēlētāja šonedēļ spēlē nozīmīgākajā turnīrā kopš atgriešanās.