07.07.2012. 18:15
Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova šodien iekļuva Vācijas pilsētā Fersmoldā notiekošā ITF 50 000 sērijas turnīra finālā.

Šobrīd WTA ranga 224. vietā esošā Sevastova pusfināla mačā ar 3-6, 7-5 un 6-4 apspēlēja Nīderlandes tenisisti Bibiani Šofsu, kura bija izlikta ar trešo numuru, bet WTA rangā ieņem 146. vietu. Par fināla sasniegšanu Sevastova tikusi pie 50 WTA ranga punktiem.

Kā ziņots, pirms tam pirmajā kārtā Sevastova ar 6-1 un 6-4 pieveica austrieti Ivonnu Maisbergeri, kura bija izlikta ar pirmo numuru, bet WTA rangā ir 126. pozīcijā, bet otrajā kārtā ar 6-1 un 6-3 pārspēja argentīnieti Mariju Irigojenu, kura WTA rangā ir 281. pozīcijā, bet pamatsacensībās iekļuva kā kvalifikācijas «laimīgā zaudētāja».

Ceturtdaļfināla cīņā Latvijas tenisiste ar 4-6, 6-2 un 6-3 pieveica Nīderlandes tenisisti Rihelu Hogenkampu, kura WTA rangā ir 196. pozīcijā.

Jau vēstīts, ka šā gada sākumā Sevastova elkoņa traumas dēļ nepiedalījās Austrālijas atklātajā čempionātā, kurā pērn aizkļuva līdz ceturtajai kārtai, tāpēc viņa zaudēja 280 ranga punktus, janvārī atstājot WTA saraksta pirmo simtnieku, bet pēc tam pakāpeniski pietuvojoties jau trešā simta beigām.

Sacensību apritē Sevastova atgriezās tikai aprīļa beigās. Turpinājumā viņa vairākus mačus atkal nepabeidza traumas dēļ, kā arī nepiedalījās ne Francijas atklātajā čempionātā, ne pašlaik notiekošajā Vimbldonas turnīrā. 

Tweet Materiāls publicēts sadarbībā arTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties