28.07.2015. 19:30
Latvijas dāmu tenisa otrā rakete Anastasija Sevastova (WTA 188.) šodien guva pirmo uzvaru WTA pamatturnīru mačos kopš 2013. gada janvāra, Florjanopolisas "International" sērijas sacensību 1. kārtā ar 6:1, 6:4 uzveicot amerikānieti Luisu Čiriko (WTA 125.). Sevastovai šovakar vēl arī dubultspēle kopā ar Francijas tenisisti Alizē Limu.

Pēc viegla pirmā seta Sevastova otrajā saskārās ar grūtībām, divreiz spējot atspēlēt breiku. Anastasija no 3:4 uzvarēja trīs geimus pēc kārtas. Abām tenisistēm lielas problēmas bija ar otro servi, uzvarot attiecīgi 42 un 33% punktu. Mačs ilga 59 minūtes. Čiriko joprojām ir bez uzvarām WTA pamatturnīru spēlēs (0-5).

Tikmēr Sevastova šodien guva pirmo uzvaru WTA pamatturnīros kopš 2013. gada janvāra pēdējās dienas, kad viņa Pataijas turnīra 2. kārtā ar rezultātu 7:6(4), 4:6, 6:2 pieveica Hezeri Vatsoni. Anastasijai šodien izdevās pārtraukt sešu zaudējumu sēriju WTA pamatturnīros uz māla seguma. Pēdējā māla uzvara viņai bija 2010. gadā Bādgašteinā pret Simonu Halepu.

2. kārtas sasniegšana dod 30 reitinga punktus un 3400 dolārus. Sevastovas nākamā pretiniece būs Paragvajas pirmā rakete Veronika Kepede Roiga. Anastasijai pret ranga 150. vietā esošo tenisisti jūnija sākumā bija ļoti grūts mačs Marseļas ITF turnīrā, toreiz esot iedzinējos ar setu un breiku, tomēr spējot uzvarēt – 1:6, 6:4, 6:3.

Sevastovai šovakar vēl arī dubultspēļu turnīra 1. kārtas mačs, spēlējot kopā ar Francijas tenisisti Alizē Limu.