31.07.2015. 18:23
Zaudējumu Brazīlijā notiekošā Florjanopolisas WTA "International" sērijas turnīra pusfinālā piektdien piedzīvoja Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova, kura kāda WTA turnīra labāko četriniekā sacentās vien trešo reizi karjerā.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

WTA ranga 188.vietā esošā Sevastova ar 3-6, 5-7 peikāpās brazīlietei Telianai Pereirai, kura izlikta ar ceturto numuru un WTA rangā atrodama 78.pozīcijā.

Sevastova par pusfināla sasniegšanu nopelnīja 110 WTA ranga punktus, kas ir pārliecinoši lielākais skaits, ko viņa kopš atgriešanās sportā izcīnījusi vienā turnīrā.

Cīņu Latvijas tenisiste iesāka laužot pretinieces servi, taču nākamajā geimā brazīliete revanšējās.

Turpinājumā abas tenisistes uzvarēja pie savām servēm līdz astotajā geimā Pereira lauza Sevastovas servi un panāca 5-3. Savukārt devītajā geimā brazīliete savu servi realizēja un uzvarēja setā ar 6-3.

Otrajā setā abas tenisistes zaudēja savas pirmās divas serves, bet nākamās realizēja (3-3). Septītajā geimā brazīliete lauza Sevastovas servi, bet savu nākamo realizēja, panākdama 5-3. Devīto geimu Sevastova uzvarēja "tīri", bet nākamajā lauza pretinieces servi, izlīdzinot rezultātu (5-5).

Turpinājumā 11.geimā pie savas serves uzvarēja Pereira, bet nākamajā lauza Latvijas tenisistes servi, uzvarot setā ar 7-5 un triumfējot mačā.

Kopš atgriešanās tenisā Sevastovai šodien bija tikai trešais mačs pret kādu no WTA ranga simts labākajām tenisistēm. Jūnija sākumā ITF turnīrā Marseļā ar 7:6(0), 6:1 uzveikta Tatjana Maleka, bet pagājušajā nedēļā Bādgašteinā zaudēts Samantai Stousurai (4:6, 6:4, 1:6).

WTA pusfinālā Sevastova līdz šim spēlējusi vien divas reizes, šajos mačos gūstot vienu uzvaru. Abi iepriekšējie bija sasniegti 2010.gadā turnīros Monterejā un Eštorilā. Šis Sevastova bija otrais WTA pamatturnīrs kopš 2013.gada sākuma, un šoreiz gūtas pirmās uzvaras.Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties