01.11.2017. 23:19

Sevastova ar Stīvensu tikās otro reizi karjerā, revanšējoties par septembrī ASV atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā piedzīvoto neveiksmi. "Arī šis bija ļoti grūts mačs," atzina Sevastova, kura šajā mačā izdarīja 23 pretiniecei netveramus sitienus, kamēr Stīvensa pieļāva 28 nepiespiestās kļūdas."Cīnījos līdz pašām beigām un mača izskaņā darbojos patiešām labi. Tomēr svarīgākais bija pirmais sets, kurā spēle mums gāja kā pa viļņiem."

"Nedomāju, ka spēlēju slikti, jo parādīju labāku sniegumu nekā iepriekšējās cīņās," tikmēr medijiem sacīja Stīvensa, kura šobrīd ir tālu no savas labākā snieguma, jo viņai ir trīs zaudējumu sērija, piedevām tenisiste šajās cīņās nav spējusi uzvarēt nevienā setā. "Pret Sevastovu sākt turnīru ir grūti, jo viņa spēlē superviltīgu tenisu, tāpēc ir jābūt gatavai jebkādiem pavērsieniem." Uzvara Sevastovai devusi 120 WTA ranga punktus un ceturtdien viņa aizvadīs izšķirošo dueli ar Barboru Strīcovu no Čehijas par vietu sacensību pusfinālā.

"Tas ir labi, ka nākamā cīņa ir jau rīt, jo būšu spēles ritmā. No otras puses, tā būs cita diena, cita spēles un cita pretiniece. Strīcova ir par sevi pārliecināta pretiniece un man jārāda labākais sniegums," piebilda Latvijas pārstāve.Sevastova jaunākajā WTA rangā saglabājusi rekordaugsto 15.vietu, kamēr Stīvensa ir 13.pozīcijā, bet trešā Kamēlijas grupas dalībniece Strīcova ir pasaules ranga 23.rakete. "WTA Elite Trophy" turnīrā šogad piedalās 12 tenisistes, kuras pasaules rangā atrodas starp desmito un 23.pozīciju. Sacensībās 12 spēlētājas sadalītas četrās apakšgrupās, bet tikai to uzvarētājas kvalificēsies pusfinālam.

Izmantotie resursi:leta.lvTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties