08.02.2017. 09:55

"VEF Rīga" Latvijas čempionāta ietvaros pēdējo spēli aizvadīja pirms 25 dienām, kad izbraukumā ar astoņu punktu starpību piekāpās "Ventspilij", atvadoties no kopvērtējuma pirmās vietas. Dueļa ievadā izdevās iegūt pārsvaru, bet lūzums notika pēc pārtraukuma, kurzemniekiem veicot izrāvienu. VEF realizēja tikai 58% soda metienu – 15/26.

Turpretī "Valka/Valga" iepriekšējo reizi laukumā devās pirms trim dienām, kad saņēma pērienu no studentiem – 70:93 viesos pie "Latvijas Universitātes". Komanda, kas reizē piedalās arī Igaunijas čempionātā, pirmajā puslaikā vien ielaida 55 punktus, tāpat tika zaudēta cīņa zem groziem un mazāk izdarītas rezultatīvas piespēles.

Piedzīvotas sešas neveiksmes pēc kārtas, un zaudējumu sērija sākās tieši ar dueli pret "VEF Rīgu", 7. decembrī Kandavā zaudējot ar 72:86. Pēc pirmās ceturtdaļas "Valkai/Valgai" bija 13 punktu pārsvars, tomēr, dodoties puslaika pārtraukumā, priekšā jau atradās pērn sudrabu izcīnījušais VEF.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Mārtiņš Meiers, kurš guva 21 punktu un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, un jāatgādina, ka nedēļas nogalē viņš VTB Vienotajā līgā iemeta 31 punktu pret Sanktpēterburgas "Zenit". Realizējot piecus tālmetienus, ar 15 punktiem panākuma kaldināšanā piedalījās Jānis Blūms.

"Valka/Valga", kas izmantoja tikai astoņu spēlētāju rotāciju, tikai Valmo Krīsam laukumā nepavadot vismaz 20 minūtes, pieļāva par piecām kļūdām mazāk, taču zaudēja citos rādītājos. Gan Artūrs Bricis, gan Sandis Silavs guva 15 punktus, bet ar 14 palīdzēja Kristaps Kanbergs.

Spēles sākums pulksten 19:00 Valgā.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa