02.07.2014. 14:59
Sestdien, 5.jūlijā Vaidavā (Kocēnu novads) notiks tradicionālās triatlona sacensības "Vaidavas triatlons 2014″, kas būs “SportLat balva 2014″ 8.posms un Latvijas kauss triatlonā.

Triatlona distances veidotas tā, lai būtu pa spēkam jebkuram interesentam, kurš jau ir iepazinis, vai vēlas izmēģināt šo aizraujošo sporta veidu, kurā apvienoti 3 pilnīgi atšķirīgi sporta veidi – peldēšana, riteņbraukšana un skriešana.

Nemainīgi kā katru gadu arī šogad starts un finišs būs pie Vaidavas ezera. Dalībnieki startēs ar intervāla startu – ik pa 10 sekundēm, tādejādi radīs interesantu līdzi jušanu – kad daži vēl dosies startē, citi jau finišēs vai dosies velo distancē.

Sacensību dienā laikā no plkst.10 līdz 11.50 pasākuma vietā notiks dalībnieku ierašanās, reģistrācija, distances apskate un iesildīšanās. Plkst.11.15 sāksies sacensības bērniem, kuriem būs jāskrien pa ūdeni, ar ko bērnu drošības labad tiks aizvietota peldēšanas disciplīna, jābrauc ar riteni un jāskrien pa sauszemi.Sacensību sākums pieaugušajiem triatlonistiem paredzēts plkst.12:00.

Dalībnieku drošībai 100m - 350m (atkarībā no izvēlētās distances) peldēšanas distancē blakus tiks novietota drošības virve ar ik pēc 10m savstarpēji savienotiem glābšanas riņķiem. Arī riteņbraukšanas 5 - 36km un skriešanas 1 - 8km distances ir veidotas, lai gūtu gan prieku, gan sportisko gandarījumu. Peldēšana norisināsies Vaidavas ezerā, riteņbraukšanā ir paredzēta braukšana ar šosejas vai MTB tipa velosipēdiem, kā arī riteņbraucējiem obligāti ir jālieto veloķiveres. Skriešanas posms notiks pa zemes ceļu.

Pēc visu startu rezultātu apkopošanas, aptuveni plkst.15.30 norisināsies apbalvošanas ceremonija, kurā pirmo trīs vietu ieguvēji katrā vecuma grupā tiks apbalvoti ar sponsoru sarūpētām balvām. 1. līdz 3.vietas ieguvēji katrā bērnu vecuma grupa saņems piemiņas medaļas, kā arī visi finišu sasniegušie bērnu vecuma grupu dalībnieki saņems pārsteiguma balvas.

Pieteikties dalībai sacensībās var interneta mājas lapā Sportlat, aizpildot pieteikšanās formu, “SportLat” birojā Rīgā, kā arī sacensību norises dienā – sacensību reģistratūrā no plkst.10.00Iepriekšējā pieteikšanās notiks līdz 3. jūlijam plkst. 23:59

Sacensības organizē biedrība „Sporta klubs SportLat” sadarbībā ar Kocēnu novada pašvaldību.

Informējam arī, ka šīs vasaras centrālās triatlona sacensības risināsies 10. augustā Rīgā - „Rīgas triatlons 2014”, kur pieteikties ar 40% dalības maksas atlaidi varēs virknē šīs sezonas Latvijas triatlonu sacensībās, tai skaitā arī Vaidavas triatlonā. Vairāk informācijas iespējas iegūt GALVENĀ - Triatlon

Informāciju sagatavoja:Jānis DreiškinsSportLat mārketinga komunikāciju vadītājsjanis.dreiskins@sportlat.lvTālr. 67291526Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties