01.11.2013. 11:54
Sestdien, 2.novembrī, un svētdien, 3.novembrī, „Viasat” sporta kanāls „Viasat Sport Baltic” (VSB) piedāvā četras Anglijas Premjerlīgas 10.kārtas spēles – Fulham pret Manchester United, Arsenal pret Liverpool, Cardiff City pret Swansea City un Everton pret Tottenham Hotspur. Nenokavējiet Anglijas Premjerlīgu ekskluzīvi kanālā VSB!

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Sestdienas vakarā Londonā, Emirates stadionā savā starpā spēlēs Anglijas Premjerlīgas līderes - Arsenal un Liverpool. Londonas klubs pēc zaudējuma pirmajā kārtā savā laukumā Aston Villa 1:3, nākamajās astoņās spēlēs ir izcīnījis septiņas uzvaras un tikai reizi spēlējis neizšķirti izbraukumā ar West Bromwich Albion. Pēdējā spēlē Arsenal izbraukumā ar 2:0 uzvarēja Crystal Palace. Arī Liverpool šosezon Premjerlīgā zaudējuši tikai reizi – 5.kārtā savā laukumā Southampton. Pēdējā kārtā Brendona Rodžersa klubs savā Anfield stadionā ar 4:1 sagrāva West Bromwich Albion – vienīgo klubu, kas šosezon apbēdinājis Arsenal. Pārējās VSB piedāvātajās spēlēs Fulham tiksies ar Manchester United, Cardiff City ar Swansea City un Everton ar Tottenham Hotspur.Ne Fulham, ne Mančestras United sezonas sākums nav izdevies un abas vienības pašlaik nedemonstrē to labāko, uz ko ir spējīgas. Skaidrs, ka favorīti šajā mačā būs mančestriešiVSB komentētājs Aivars Zahārovs: “Ne Fulham, ne Mančestras United sezonas sākums nav izdevies un abas vienības pašlaik nedemonstrē to labāko, uz ko ir spējīgas. Skaidrs, ka favorīti šajā mačā būs mančestrieši, turklāt arī Londonas kluba pēdējās spēles ir bijušas neizteiksmīgas. Ja zaudējums pret Southampton bija saprotams, tad 3:4 Līgas kausā ar Lesteras "City" jau nu gan nebija obligāts. Neskatoties uz neveiksmēm, Fulham bez spožām zvaigznēm turas turnīra tabulas viducī un ir spējīga sagādāt problēmas arī favorītiem. Tiesa, diezin vai tas izdosies šoreiz - pret United Fulham ir zaudējuši pēdējās sešas spēles, bet pēdējā uzvara izcīnīta teju pirms četriem gadiem.”

Spēle Emirates stadionā varētu iet augstos toņos. Olivjē Žirū un Mesuts Ezils pret Luisu Svaresu un Danielu Staridžu – to nedrīkst laist garām VSB komentētājs Ilvars Koscinkēvičs: “Kurš to būtu domājis, ka Arsenal un Liverpool tiekoties Premjerlīgas 10. kārtā, tās to darīs līdervienību statusā... Ja uzvarēs laukuma saimnieki, tie vēl vairāk nostiprināsies tabulas galvgalī, ja viesi – būs līderu maiņa. Uzbrukumā par abām šīm vienībām šosezon vairāk zibeņojusi tikai Manchester City, tā kā šajā ziņā spēle Emirates stadionā varētu iet augstos toņos. Olivjē Žirū un Mesuts Ezils pret Luisu Svaresu un Danielu Staridžu – to nedrīkst laist garām!Cardiff City pret Swansea City ir kārtas centrālais notikums, kur sagaidāma bezkompromisa kauja par katru laukuma metru. Komandu šīs sezonas rezultātiem un vietām turnīra tabulā šajā kontekstā ir dziļi pakārtota nozīmeVSB komentētājs Jānis Vuguls: “Vēsturisks  brīdis Velsai un īpašs notikums britu futbolam, jo pirmo reizi šo divu nesamierināmo pretinieku derbijs notiks Anglijas futbola augstākajā līmenī. Dienvidvelsas derbijs ir viens no visprincipiālākajiem un niknākajiem dueļiem Anglijas futbolā un komandu savstarpēji mači allaž ir bijuši ļoti emocionāli un nereti beigušies ar vērienīgiem fanu grautiņiem. Kārtas centrālais notikums, kur sagaidāma bezkompromisa kauja par katru laukuma metru. Komandu šīs sezonas rezultātiem un vietām turnīra tabulā šajā kontekstā ir dziļi pakārtota nozīme.”

Everton - Tottenham Hotspur maču droši varam saukt par TOP komandu dueli un domājams, ka arī skatītāji nebūs vīlušiesVSB komentētājs Toms Prāmnieks: “Tottenham Hotspur izbraukuma spēlēs šosezon ir zaudējusi tikai vienu reizi, 1.septembrī ar 0:1 piekāpjoties Arsenal. Pārējos mačus ir izdevies uzvarēt, turklāt visus mačus uzvarot "sausajā". Protams, šī teicamā bilance izbraukumos ļauj daudzsološi lūkoties uz gaidāmo maču Goodison park stadionā, kur Tottenham nav spējusi uzvarēt kopš 2007.gada un cer beidzot šo negatīvo bilanci lauzt. Savukārt Roberto Martineza vadītā Everton pamazām uzņem apgriezienus, kad pēc trim neizšķirtām spēlēm sezonas sākumā, sekoja četras uzvaras un tikai viens zaudējums pret čempiona titula kandidātiem Mančestras City. Everton - Tottenham Hotspur maču droši varam saukt par TOP komandu dueli un domājams, ka arī skatītāji nebūs vīlušies, jo komandas ir ambiciozas, ar augstiem mērķiem un šis noteikti būs bezkompromisa, divcīņām bagāts un aizraujošs mačs.”

Anglijas Premjerlīgas spēles kanālā VSB:Sestdien, 2.novembrī 16:55 Anglijas Premjerlīga. Fulham – Manchester UnitedSestdien, 2.novembrī 19:25 Anglijas Premjerlīga. Arsenal – LiverpoolSvētdien, 3.novembrī 17:55 Anglijas Premjerlīga. Cardiff City – Swansea CitySvētdien, 3.novembrī 23:00 Anglijas Premjerlīga. Everton – Tottenham HotspurDobeles Sporta klubu apvienība "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties