01.05.2015. 11:53
Latvijas izlases bijušais vārtsargs Sergejs Naumovs apstiprināts par KHL komandas Jaroslavļas "Lokomotiv" vārtsargu treneri, bet par tās galveno treneri kļuvis Aleksejs Kudašovs.

Sergejs Naumovs Latvijas izlases sastāvā piedalījies 12 pasaules čempionātos un trīs olimpiskajās spēlēs, bijis arī tās vārtsargu treneris, bet aizvadītajā sezonā šajā amatā darbojās Mitišču "Atlant" vienībā. Komandas turpmāka pastāvēšana ir apdraudēta, taču Naumovs atradis jaunu darbavietu - jau pāris stundas pēc iepriekšējā treneru kolektīva līguma beigām "Lokomotiv" oficiāli paziņoja par jauna treneru štāba nozīmēšanu.

Naumovs tajā pildīs vārtsargu trenera pienākumus, bet kā galvenais treneris iecelts Aleksejs Kudašovs, kurš arī iepriekš strādāja "Atlant", bet no 2006. līdz 2009. gadam kā hokejists pārstāvēja "Lokomotiv" vienību. "Lokomotiv" sastāvā pagājušajā gadā bija pierakstīti arī Miķelis Rēdlihs un Jānis Sprukts, taču abi no komandas tika atskaitīti. Šobrīd tās vārtsargi ir 21 gadu vecais Sergejs Belovs un pieredzējuāis Vitālijs Koļesņiks, savukārt līdzšinējais pamatvārtsargs Kērtiss Senfords karjeru noslēdzis.

Čempione SKA tikmēr paziņojusi par līguma pagarināšanu ar somu vārtsargu Miko Koskinenu, kurš komandai pievienojās sezonas gaitā no "Sibir". Līguma termiņš nav paziņots. Somu vārtsargs izslēgšanas spēlēs aizvadīja trīs sausos mačus un atvairīja 93.6% pretinieku metienu, aizvedot komandu līdz Gagarina kausam.

Savukārt kanādiešu vārtsargs Džefs Glāss, saskaņā ar viņa aģenta vārdiem, pievienosies Minskas "Dinamo". Glāss sezonu noslēdza Toljati "Lada" sastāvā, un viņa aģents Aleksandrs Černihs norādījis, ka Minskā ar Glāsu nopietni rēķinās un par visām līguma niansēm vienošanās jau panākta, atlicis vien to parakstīt.

Savukārt "Admiral" bijušais uzbrucējs Iļja Zubovs, visticamāk, nākamsezon parādīsies "Avangard" rindās, tiesa, arī par to paziņojis viņa aģents un oficiāli līgums vēl nav noslēgts. Zubovs pagājušajā sezonā 51 mačā nopelnīja 35 rezultativitātes punktus (7+28).

Izmantotie resursi:"ЛОКОМОТИВ" ВОЗГЛАВИТ НОВЫЙ...ТАСС: Спорт - новости и спортивные событияDartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties