12.11.2014. 10:57
Viens no pasaules pazīstamākajiem MMA smagā svara cīkstoņiem krievs Sergejs Haritonovs (21-5-0) savu nākamo cīņu aizvadīs 25. novembrī Ķīnā notiekošajā cīņu šovā „M-1 Challenge 53 - Battle in the Celestial Empire” pret bijušo M-1 smagā svara čempionu Keniju Gārneru (14-7-0).

Sākotnēji krievu smagsvaram šajā šovā bija ieplānota cīņa ar 2008. gada Pekinas Olimpisko spēļu čempionu džudo Satoši Išī (12-3-1), taču japānis mēnesi pirms nozīmētā mača treniņos guva savainojumu.

Lai Haritonovam atrastu pienācīgu pretinieku organizatoriem bija krietni jāpapūlas, jo nav viegli tādā īsā laika periodā atrast cīkstoni ar atbilstošu statistiku un sportisko līmeni, tomēr viņiem tas izdevās.

Starp kandidātiem uz cīņu izskanēja MMA veterānu Valentīna Overīma (30-31-0), Roba Brougtona (15-7-1), kā arī Latvijas pārstāvja Ņikitas Petrova (7-5-1) vārdi, taču beigu beigās krievi par labu Haritonovam izvēlējās amerikāni Keniju Gārneru.

Kā zināms, Gārners ir bijušais M-1 smagā svara čempions, kurš savulaik ir cīnījies arī ar mūsu Konstantīnu „Lāčplēsi” Gluhovu (28-14-0). Viņš savulaik uzkrāja diezgan labu uzvaru sēriju, taču tad viņš uzkāpa uz melnās strīpas piedzīvojot četrus zaudējumus pēc kārtas.

Pēc šiem zaudējumiem amerikānis atgriezās dzimtenē un šobrīd viņa statistikā ir divas uzvaras pēc kārtas pār Metu Kovaču (11-12-0) un Skotu Baretu (15-5-0).

Izmantotie resursi:Официальный сайт компании M-1 Global, смешанные...ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties