11.09.2013. 20:27

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 17 punktiem bija Nenads Krstičs, bet 15 punktus pievienoja Stefans Markovičs, bet 12 punkti bija Bogdana Bogdanoviča kontā. Tikmēr Beļģijas izlasē ar 16 punktiem izcēlās Vens Mukubu, bet pa 12 punktiem sakrāja Sems van Rosoms un Kristofs Bežēns.

Spēles sākuma labāks izdevās beļģiem, kuri izvirzījās vadībā ar 8:0, tomēr turpinājumā serbi prata izlīdzināt rezultātu un pēc nospēlētām desmit minūtēm bija vadībā ar 19:18. Lai gan otrās ceturtdaļas ievadā Serbijas izlase panāca jau +7 (25:18), beļģi nesalūza un ceturtdaļas otrajā pusē pat atguva vadību (32:30), tomēr lielajā pārtraukumā ar četru punktu pārsvaru devās serbi (40:36).

Arī trešajā ceturtdaļā Serbija nespēja nodrošināt izšķirošo pārsvaru, turklāt beļģi vēl ceturtdaļas izskaņā izvirzījās vadībā ar 51:48, taču pirms pēdējām desmit minūtēm +3 (54:51) bija serbiem. Pēdējo ceturtdaļu Serbijas basketbolisti iesāka ar labu spēli aizsardzībā, kas ļāva iekrāt deviņu punktu pārsvaru (61:52), divarpus minūtes līdz finālsvilpei beļģi pietuvojās līdz 65:63, taču svarīgā brīdī precīzi no tālas distances bija Markovičs un Bogdanovičs (73:67).

Atgādinām, ka E apakšgrupas pirmajā spēlē šodien Latvijas basketbolisti ar 85:51 sagrāva Ukrainas izlasi.

Šovakar, plkst. 22.00 otrā posma pirmās spēļu dienas pēdējā mačā laukumā dosies Lietuvas un Francijas valstsvienības.