14.11.2017. 23:59

Senegāla savu atgriešanos Pasaules kausa finālturnīrā bija garantējusi jau pagājušās nedēļas nogalē, kad viesos ar 2:0 tika pieveikta DĀR valstsvienība. Šovakar abas komandas tikās jau daudz "neformālākā" gaisotnē Dakārā.

Otrā puslaika vidusdaļā abas apmainījās ar vārtu guvumiem, dienvidāfrikāņiem arī nerealizējot 11 metru soda sitienu. Mačs gan bez uzvarētāja noteikšanas nepalika, jo kompensācijas laika trešajā minūtē Briseles "Anderlecht" futbolists Serinjē Kedā priekš Senegālas izlases pielika skaistu punktu kvalifikācijas ciklam - 2:1.

Otrā spēlē, kurā izšķīrās otrās vietas liktenis, Burkinafaso ar mača pēdējās 50 minūtēs gūtiem četriem vārtiem neatstāja nekādas cerības Atlantijas okeāna salu valstij Kaboverdei - 4:0. Trīs precīzi raidījumi Francijas kluba "Nantes" spēlētājam Prežusam Nakulmā.