08.12.2013. 16:04
Latvijas telpu futbola izlase šodien kļuvusi par Baltijas kausa ieguvēju. Izšķirošajā spēlē Latvijas valstsvienība ar 4:0 pārspēja Lietuvu un nodrošināja uzvaru visā turnīrā. Ar trim vārtiem šodien izcēlās Maksims Seņs, kuram "hat-trick" arī pirmajā turnīra spēlē ar Lietuvu.

Turnīra pirmajā mačā pirms divām dienām Latvijas futzālisti cīnījās neizšķirti ar Igaunijas izlasi (5:5), savukārt vakar lietuvieši uzvarēja Igauniju ar 2:1. Lietuvas uzvara nozīmēja, ka viņiem šodien pietiek arī ar neizšķirtu, bet Latvijai bija nepieciešama uzvara, lai triumfētu visā turnīrā.

Pirmajā puslaikā rezultāts vēl netika atklāts. Latvijas izlases veidoja vairāk momentu pie pretinieku vārtiem, tomēr pietrūka vajadzīgā noslēguma sitiena, lai pārspētu pretinieku vārtsargu.

Arī otrā puslaika sākumā bija līdzīgs scenārijs – Latvijas futzālisti lielākoties kontrolēja bumbu, tomēr līdz precīzam sitienam nenonāca. 31.minūtē Lietuvas izlases vārti beidzot tika atslēgti, un Maksims Seņs atklāja mača rezultātu.

Jau pēc minūtes Donāts Paulausks nospēlēja savā soda laukumā ar roku, un Seņs realizēja soda sitienu, panākot 2:0. 36.minūtē Seņs izpildīja "hat-trick", ar spēcīgu sitienu no distances trešo reizi pārspējot Lietuvas vārtsargu. Punktu mačam pielika Aleksandrs Žukovs, 40.minūtē panākot 4:0. RABA pārstāvis Seņs trīs vārtus guva arī turnīra pirmajā mačā.

Līdz ar šo panākumu Latvija nodrošināja uzvaru Baltijas kausa izcīņā arī šogad, pievienojot šo triumfu panākumiem 2008. un 2010.gadā. Lietuva izcīnīja otro vietu, bet Igaunija palika trešā.

Vārti: Seņs 31', 32' (pen), 36', Žukovs 40'Brīdinājumi: Paulausks 32'Latvija: Bondars, Jerofejevs, Aleksejevs, Seņs, Lavrenovs, Jermiļins, Pastars, Ikstens, Koļesņikovs, Žukovs, Terens, Skābardis, Avanesovs, Ļašenko.Lietuva: Skeiveris, Tamaļūns, Karmazins, Paulausks, Bučma, Gulbins, Bezikornovs, Sendžiks, Jeremejevs, Sabonis, Jozaitis.Tiesneši: Kaspars Kivlišs, Roberts Vaļikonis (Lietuva)

Izmantotie resursi:LFF: JAUNUMI | LATVIJAS FUTBOLA FEDERĀCIJA

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana