22.12.2017. 18:14

29 gadus vecais un 208 cm garais centra spēlētājs Andrejs Šeļakovs līdz šim pārstāvēja Lietuvas komandu Alītas "Dzūkija", kuras rindās šosezon aizvadīja desmit spēles, vidēji gandrīz 14 spēlētās minūtēs sakrājot 2,9 punktus un izcīnot 5,5 atlēkušās bumbas zem groziem. Priekš leģionāra šie statistikas rādītāji nav iespaidīgi, tādēļ komandas garajā galā notikušas pārmainās. "Dzūkija" sastāva pievienojies pieredzējušais lietuviešu centrs Povils Čukins, kurš savulaik spēlējis "Baronā" un "Jēkabpilī".

Līdz ar to Šeļakovs atstājis Lietuvu un atgriezies dzimtenē, pastiprinot "Betsafe/Liepāja" sastāvu. Tieši centra pozīcijā liepājniekiem bija izveidojusies kritiska situācija, jo traumā iedzīvojās amerikānis Kails Bendžamins, kurš vienīgais no komandas spēlētājiem atbilst centra pozīcijas prasībām. Ar Šeļakova pievienošanos Kurzemes komandai šo robu izdevies aizlāpīt. Šeļakova debija liepājnieku formā varētu norisināties 27. decembrī pret "Jūrmalu", bet divas dienas vēlāk risināsies Kurzemes derbijs starp "Betsafe/Liepāju" un "Ventspili".

"Betsafe/Liepāja" LBL turnīra tabulā šobrīd ieņem piekto vietu ar 11 spēlēs izcīnītiem pieciem panākumiem.

Karjeras laikā Šeļakovs pārstāvējis Latvijas komandas "ASK Rīga", "VEF Rīga", "Barons", "Ventspils" un "Jēkabpils", kā arī leģionāra gaitās pārstāvējis komandas Spānijā, Ukrainā, Kosovā un Lietuvā.

Izmantotie resursi:| Latvijas Basketbola savienībaTrāpītava, šautuve Trāpītava, šautuve Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties