11.10.2016. 21:00

Spēli krietni labāk sāka mājinieki, kuru kapteinis Gints Antrops izcēlās ar trim precīziem tālmetieniem un panāca septiņu punktu pārsvaru (11:4). Kārlis Apsītis vēlāk no tālās distances starpību palielināja līdz divciparu skaitlim (16:6), bet pēc Riharda Zēberga metiena komandas šķīra jau 12 punkti (18:6).

Otrās ceturtdaļas sākumā Jurijs Aleksejevs guva grozu ar sodu, deficītu samazinot vairs tikai līdz trim punktiem (17:20), tomēr ogrēnieši atkal atrāvās, pirmā puslaika beigu daļā sasniedzot 11 punktu pārsvaru (42:31, 44:33). Trešajā ceturtdaļā mājinieki ilgu laiku nosargāja iekrāto starpību, tomēr viesi aizvadīja labas pēdējās divas minūes un Rinalds Sirsniņš ceturkšņa izskaņā deficītu samazināja līdz mīnus četri (58:62).

Pēdējā ceturtdaļā ogrēnieši atkal atrāvās, pēc Mārča Vītola tālmetiena atgūstot desmit punktu pārsvaru (68:58), bet tad mājinieki nespēja gūt punktus piecas minūtes un 33 sekundes un divas minūtes līdz pamatlaika beigām pēc Renāra Magones tālmetiena pirmoreiz vadībā šovakar nokļuva "Jēkabpils" (69:68). Pamatlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās (75:75). Pagarinājumu ar trejaci sāka viesu aizsargs Kristaps Miglinieks (78:75), un vadības grožus jēkabpilieši vairs neatdeva (86:82).

Gan ogrēnieši, gan jēkabpilieši Latvijas čempionāta sezonu ir iesākuši ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem, turnīra tabulā atrodoties blakus – sestajā un septītajā vietā. Baltijas līgā "Ogre"/"Kumho Tyre" nākamo spēli aizvadīs 19. oktobrī, kad viesosies Rakverē, bet "Jēkabpils" tajā pašā vakarā uzņems Pasvales "Pieno Žvaigždes". Iepriekšējā sezonā "Jēkabpils" izstājās ceturtdaļfinālā, divu spēļu summā ar 64:73, 93:91 piekāpjoties "Šiauliai".

Ogre/Kumho Tyre – Jēkabpils 82:86 (20:14, 27:23, 15:21, 13:17, 7:11)Ogre: Pozņaks 21, Apsītis 18 (4pb), Antrops 16 (3p. – 4/6, 4kļ), Vītols 8 (7rp), Niedra 8, Zēbergs 4, Sīpoliņš 4, Mizis 3, Pļavnieks, BētsJēkabpils: Šeļakovs 18 (15ab, 2p. – 7/9, 1p. – 4/12), Magone 16 (3p. – 4/4), Sirsniņš 14 (3p. – 2/10), Aleksejevs 11, Sokolovs 7 (12rp, 3p. – 2/8), Miglinieks 6, Stumbris 5, Antrops 5, Vītiņš 4, Virsis

BBL izsētās komandas: Šiauliai, Tartu, Ventspils, Vytautas, Lietkabelis, Juventus, Kalev/Cramo, TLU/Kalev