17.12.2014. 11:06
Četri atteikumu draftā ievietoti Rīgas Dinamo spēlētāji komandā nepaliks, Diena.lv informēja komandas ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs. Otrdien Dinamo Rīga klubs paziņoja par vārtsarga Edgara Masaļska, aizsarga Georgija Pujaca, kā arī uzbrucēju Pjotra Sčastļivija un Marsela Hosas ievietošanu atteikumu draftā.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Iespējami ir divi scenāriji. Atteikumu draftā ievietotos spēlētājus 48 stundu laikā var izvēlēties jebkurš Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) klubs. Pēc šāda scenārija spēlētāji pārceļas uz citu KHL komandu. Ja tas nenotiks, ar spēlētājiem līgumsaistības tiks pārtrauktas. To izdarot līdz 20. decembrim klubam spēlētājiem ir jāizmaksā 50 procenti no atlikušās līguma summas. Ja tas tiks darīts pēc 20. decembra, tad jau simtsprocentīgi ir jāmaksā visa līguma summa.

“Tāds ir hokejs. Vienu sezonu spēle iet no rokas, bet citu atkal ne. Uz visiem četriem cerējām kā uz potenciālajiem komandas līderiem, bet šosezon viņiem neizdevās parādīt savu labāko sniegumu. Ļaunu prātu neturam, jo saprotam, ka karjeras laikā visādi var gadīties,” tā kluba lēmumu skaidroja Sējējs.

Plašāk par situāciju Rīgas Dinamo lasiet ceturtdien laikrakstā Diena!CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties