17.12.2014. 20:01

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Šosezon "Dinamo" bija kavēšanās spēlētāju algu maksāšanā, taču pašlaik parādu nav. Sējējs žurnālistiem paskaidroja, ka "Dinamo" budžets un spēlētāju algas ir eiro valūtā. Līdz ar to Krievijas rubļa problēmas tiešā veidā Rīgas "Dinamo" neietekmē.

"Pagaidām nevienam neesam parādā, kas jau ir labi. Gan algu ziņā, gan pēc visa pārējā. Situācija ir daudzmaz stabila," teica Sējējs, kurš atturējās komentēt baumas par KHL iespējamu atteikšanos no vairākiem ārzemju klubiem nākamajā sezonā. "Baumas vienmēr ir baumas. Situācija visur nav diez cik skaista, un ne tikai sportā. Nospēlēsim šo sezonu līdz beigām, tad būs pauze, un skatīsimies, kā dzīvot tālāk," viņš piebilda.

"Dinamo" ģenerālmenedžeris atzina, ka šosezon nav diez cik apmierināts ar "Dinamo" sportiskajiem sasniegumiem. Līdz regulārās sezonas beigām ir 21 spēle un 10 punktu pašlaik pietrūkst, lai būtu izslēgšanas turnīra astoņniekā, taču "Dinamo" cīnīsies līdz galam, solīja Sējējs.

Jau vēstīts, ka KHL klubu pārstāvji sanāksmē Sočos trešdien un ceturtdien apspriež līgas turpmākajai darbībai svarīgus jautājumus. Daudzi KHL klubi ir nonākuši finansiāli sarežģītā situācijā, jo naftas cenu būtiskais kritums un Rietumu sankcijas ir novājināja daudzu klubu sponsorus.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties