08.01.2016. 16:00
Rīgas «Dinamo» komanda šobrīd Podoļskā aizvada Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta izbraukuma spēli, tiekoties ar vietējo «Vitjaz» vienību. Seko līdzi teksta tiešraidei...

Vārtsargi: #36 Jakubs Sedlāčeks (#30 Joakīms Ēriksons);

Aizsargi: #58 Guntis Galviņš - #16 Stīvens Seigo, #9 Krišjānis Rēdlihs (A) - #11 Kristaps Sotnieks (C), #3 Ēriks Ševčenko - #23 Aleksandrs Jerofejevs;

Uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš - #43 Tims Sestito (A) - #89 Filips Toluzakovs, #13 Gunārs Skvorcovs - #25 Andris Džeriņš - #70 Miks Indrašis, #17 Kaspars Saulietis - #72 Vitālijs Pavlovs - #87 Gints Meija, #5 Māris Jass - #21 Armands Bērziņš - #32 Edgars Kulda.

Debiju pie «Dinamo» stūres šovakar piedzīvo vienības ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs. Ceturtdien no vienības galvenā trenera tika atbrīvots soms Kari Heikile un viņa palīgs Raimo Helminens. Līdz ar to Sējējs tika iecelts par pienākuma izpildītāju.

Rīgas «Dinamo» Rietumu konferences turnīra tabulā no astotajā vietā (izslēgšanas spēļu robeža) esošās Bratislavas «Slovan» ir jau 16 punktu attālumā. Tiesa, Latvijas komanda aizvadījusi par četriem mačiem mazāk. «Dinamo» 44 spēlēs iekrājusi 54 punktus.

Pēc šā mača Rīgas «Dinamo» dosies uz Maskavu, kur spēkosies ar Mārtiņa Karsuma pārstāvēto «Dinamo» vienību.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 18:15 18:15

Mačs noslēdzies ar «Dinamo» uzaru - 3:1.

18:14

Vairākumā rīdzinieki iekrīt uz pretuzbrukumu un Sestito iesit pa rokām «Vitjaz» uzbrucējam Koroļjovam. Tagad rīdzinieki spēlēs jau mazākumā.

18:12

Noraidījums tagad seko «Vitjaz». Saulietis saņem spēcīgu sitienu pa seju.

18:06

Indrašis nopelna vairākumu «Dinamo», bet mirkli vēlāk Sotnieks saņem noraidījumu. Komandas spēlēs četri pret četri.

18:03

3:1 vārti! «Dinamo» palielina pārsvaru. Miks Indrašis aizvārtē atņem pretiniekam ripu un izdara fantastisku piespēli Skvorcovam, kas ripu raida vārtu stūrī.

17:58

Saulietis nonāk teicamā pozīcijā, lai palielinātu pārsvaru, taču raida ripu garām vārtiem.

17:57

Jāuzslavē rīdzinieku otrais virknējums - Indrašis - Džeriņš - Skvorcovs, kas šodien rāda teicamu sniegumu.

17:54

Iniciatīva šobrīd pilnībā pieder Rīgas «Dinamo».

17:49

Sējēja padotie izturējuši mazākumu.

17:46

Karstasinīgais Jass laukuma centrā nogāž Koroļjovu un saņem sodu. Rīdziniekiem ceturtais mazākums šajā duelī.

17:44

2:1! Rīdzinieki izvirzās vadībā. Andris Džeriņš izslido vārtu priekšā un ar vieglu plaukstas metienu raida ripu starp «Vitjaz» vārtsarga kājsargiem.

17:42

Sākusies izšķirošā trešdaļa.

17:25

Periods noslēdzies. Hokejisti un treneri dodas atvilkt elpu.

17:23

Līdz otrās trešdaļas beigām atlikusi viena minūte.

17:22

«Dinamo» hokejisti turpina savu ofensīvu, apdraudot «Vitjaz» vārtus.

17:16

Piecas minūtes līdz otrās trešdaļas beigām. «Dinamo» sākuši spēlēt aktīvāk uzbrukumā.

17:11

Abas komandas sākušas spēlē ļoti fiziski. Tiesneši pagaidām piever acis.

17:05

Meija teicami apspēlē aizsargu un nonāk vienatnē pret «Vitjaz» vārtsargu. Ripa tiek piespiesta un bīstamība novērsta.

17:00

Otrajā periodā aizritējušas piecas minūtes.

16:58

«Vitjaz» komanda spēlē pilnā sastāvā.

16:57

«Vitjaz» uzbrucējs Romāns Horāks mazākumā izskrien viens pret vienu ar Sedlāčeku. Podoļskas hokejists izdara vienkāršu uzmetienu un ripu Jakubs piespiež.

16:54

Kaspars Saulietis savā ierastajā manierē nopelna rīdziniekiem vairākumu.

16:53

Cīņa atsākusies.

16:34

Pirmā trešdaļa noslēgusies. Rezultāts neizšķirts - 1:1.

16:30

Mājinieki vairākumu nespēj izmantot.

16:26

Atkal noraidījums rīdziniekiem. Sodīts par grūdienu apmalē tiek Gints Meija.

16:26

Mūsējie lieliski aizstāvas. «Dinamo» spēlē pilnā sastāvā.

16:23

«Dinamo» paliek trijatā pret pieciem «Vitjaz» spēlētājiem. Rīdziniekiem minūte un 20 sekundes jāspēlē lielajā mazākumā.

16:22

Saulietis mugurā iegrūž Ivanovu un saņem sodu. Rīdziniekiem divas minūtes nāksies aizvadīt skaitliskajā mazākumā.

16:18

«Vitjaz» izveido vairākus bīstamus, teicamu reakciju demonstrē Sedlāčeks.

16:14

Pirmajā trešdaļā aizritējušas sešas minūtes.

16:12

1:1! «Vitjaz» uzbrucējs Viglazovs no asa leņķa izdara metienu un ripa ielido caur Sedlāčeka padusi. Kļūdījās šajā epizodē «Dinamo» vārtsargs.

16:08

1:0 vārti! Miks Indrašis, nodemonstrējot lielisku individuālo meistarību, izlaužas uz «Vitjaz» vārtiem un atklāj rezultātu.