01.07.2012. 08:00
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunā Čehijas komanda Prāgas «Lev» gaidāmajā sezonā noteikti cīnīsies par vietu Gagarina kausa izcīņas turnīrā, uzskata vienības ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs.

Iepriekš bijušais Latvijas izlases aizsargs Sējējs ģenerālmenedžera pienākumus veica Latvijas klubā Rīgas «Dinamo», bet pēc pagājušās sezonas pārcēlās uz «Lev» komandu, kura iepriekš bāzējās Slovākijas pilsētā Popradā.

Komplektējot «Lev» komandas sastāvu dalībai KHL, Sējējs bieži izmantojis savus iepriekš nodibinātos kontaktus. Tā vienībai pievienojušies trīs kādreizējie Rīgas «Dinamo» slovāku uzbrucēji - Marsels Hosa, Jurajs Mikušs un Tomašs Surovijs. Tāpat «Lev» vienība panākusi vienošanos ar vēl vienu bijušo Rīgas «Dinamo» spēlētāju - krievu uzbrucēju Vitāliju Karamnovu.

«Mūsu plānos ietilpst līdz pirmssezonas treniņnometnes sākumam papildināt sastāvu ar vēl vienu plaši zināmu hokejistu,» laikrakstam «Sport-Ekspress» atklājis Sējējs. «Pagaidām atrodamies šāda spēlētāja meklējumos. Sekojam līdzi Nacionālās hokeja līgas (NHL) brīvo aģentu tirgum.»

Sējējs atklājis, ka kluba budžetā pašlaik ir paredzēta brīva vieta augstākās klases hokejista pakalpojumu nodrošināšanai. Kopumā «Lev» kluba budžets ir ap 20 miljoniem eiro (14 miljoniem latu).

«Uzskatām, ka ar šādiem līdzekļiem būs pietiekami, lai mēs veiksmīgi startētu KHL. Mēs noteikti cīnīsimies par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā,» uzskata Sējējs.

Kā ziņots, «Lev» komanda jaunajā sezonā spēlēs Rietumu konferences Bobrova divīzijā kopā ar Rīgas «Dinamo», Sanktpēterburgas SKA, Čehovas «Vitjaz», Ukrainas komandu Doņeckas «Donbass», Bratislavas «Slovan» no Slovākijas un čempionvienību Maskavas «Dinamo». 

Tweet Materiāls publicēts sadarbībā arVertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties