14.01.2017. 14:25
Spēles likteni izšķīra trīs rupjas kļūdas aizsardzībā, kā rezultātā nācās piedzīvot nepatīkamu zaudējumu, pēc sestdien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) ciestās neveiksmes atzina Rīgas «Dinamo» galvenais treneris Normunds Sējējs.

Latvijas klubs devīto reizi sezonā nespēja gūt vārtus, ciešot neveiksmi pret Habarovskas «Amur» ar 0:5 (0:0, 0:3, 0:2).

«Ko, lai saka, nepatīkams zaudējums. Pirmo periodu iesākām neslikti, bet pēc tam sekoja trīs rupjas kļūdas aizsardzībā, kuras pretinieks izmantoja,» pēc mača atzina Sējējs.

Treneris piebilda, ka nonākot iedzinējos ar 0:3, tālākais jau bija tehnikas lieta, lai «Amur» svinētu drošu uzvaru.

Savukārt Habarovskas kluba galvenais treneris Andrejs Martemjanovs sacīja, ka viņa vadītā komanda šim mačam gatavojās ļoti nopietni.

«Zinājām, ka Rīgas «Dinamo» ir labi organizēta, tehniska komanda, kura māk spēlēt hokeju. Puiši ir meistarīgi, no kā nedaudz baidījāmies. Mums neizdevās pirmais periods, kuru nogulējām, taču tad iemetām un labi nospēlējām aizsardzībā. Puiši divos periodos laukumā atdeva dvēseli,» gandarīts bija «Amur» vadītājs.

Rīdziniekiem šosezon KHL ir atlikušas vairs desmit spēles, kurās maksimāli iespējams tikt pie 30 punktiem, bet no izslēgšanas spēļu zonas Latvijas klubs atpaliek par 29 punktiem.

Šo izbraukumu Rīgas «Dinamo» sāka pirmdien, kad ar 1:3 piekāpās Jaroslavļas «Lokomotiv», bet pēc tam ar 3:1 uzvarēja aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvēto Vladivostokas «Admiral», divus vārtus šajā mačā gūstot Timam Sestito.

Pēc sestdienas mača rīdzinieki viesosies arī pie Ķīnas kluba Pekinas «Kuņluņ Red Star» un Baltkrievijas komandas Minskas «Dinamo».