20.11.2014. 15:28
Abu Rīgas «Dinamo» vārtsargu līdzšinējais sniegums šajā sezonā nav bijis īpaši apmierinošs, kādēļ nolemts viņiem radīt papildus konkurenci noslēdzot līgumu ar kanādieti Džefu Delorjē, aģentūrai BNS šo soli paskaidroja komandas ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

«Delorjē tika uzaicināts, lai radītu veselīgu konkurenci esošajiem vārtsargiem,» sacīja Sējējs. «Viņu līdzšinējais sniegums mūs ne visai apmierināja, jo citādi mēs nebūtu priekšpēdējā vietā savā konferencē. Kanādietis ir komandā tādēļ, lai būtu konkurents un esošajiem vārtsargiem būtu iemesls sniegumu uzlabot.»

«Dinamo» vārtus šajā sezonā 20 spēlēs sargājis Jakubs Sedlāčeks un 12 spēlēs - Edgars Masaļskis. Čehs Sedlāčeks vidēji spēlē ielaidis 2,37 ripas un atvairījis 91,9 procentu metienu, bet Masaļskis ielaidis 3,54 ripas un atvairījis 87,3 procentus metienu.

Sējējs noliedza, ka kāds no līdzšinējiem vārtsargiem tuvākajā laikā varētu komandu pamest. Viņš arī nenoliedza, ka līdz pāreju perioda beigām Kontinentālajā hokeja līgā - 25. decembrim, «Dinamo» sastāvā varētu parādīties vēl jauni spēlētāji. «Padomāsim,» viņš teica.

Trešdien «Dinamo» pievienojies 30 gadus vecais vārtsargs Delorjē, kuram ir Nacionālās hokeja līgas (NHL) pieredze. Šajā līgā viņš piedalījies 62 spēlēs pārstāvot Edmontonas «Oilers» un Anaheimas «Ducks» komandas.

Pagājušo sezonu Delorjē pavadīja Amerikas Hokeja līgas (AHL) komandā Vilksbāras/Skrentonas «Penguins».

Pirms šīs sezonas Delorjē kā brīvais aģents neveiksmīgi centās iekļūt Losandželosas «Kings» komandā piedaloties tās pirmssezonas treniņnometnē.R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties