14.07.2015. 15:15
Rīgas «Dinamo» komanda Valmierā turpina gatavoties 8. Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonai. Ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs intervijā kluba mājas lapā atklāja, ka komandai nepieciešams papildinājums uzbrukuma līnijā. Divi vārdā nenosaukti spēlētāji nākamsezon piekrituši pārstāvēt «Dinamo», bet viens vēl domā. Nākamnedēļ vienība būs nokomplektēta par 90-95%.

«Ļoti ceru, ka pēc šīs nedēļas komandas komplektācija būs beigusies. Notiek sarunas ar dažiem spēlētājiem, daži jau ir piekrituši. Mums ir vajadzīgs pastiprinājums uzbrukumā - kādi divi trīs spēlētāji. Šobrīd ir ar trijiem runāts, divi ir piekrituši, bet viens vēl domā,» sacīja Sējējs. 

«Domāju, ka uz nākamo nedēļu komanda par 90-95% būs nokomplektēta,» teica Sējējs. «Par 100% tā nekad nav nokomplektēta. Šogad mums ir daudz gados jaunu, tādi spēlētāji, kuri iepriekš «Dinamo» komandā nav bijuši. Jāpaskatās, kā viņi izskatās.» 

Patlaban Valmierā komanda vairāk pilnveido fizisko sagatavotību. 

Pirmie atskaitītie hokejisti varētu kļūt zināmi jau Valmieras nometnes laikā. «Sezona sākas ātrāk, laika nav daudz,» tā Sējējs. 

«Nākamajās divās nedēļās komandā vairāk vai mazāk paliks pamatsastāvs. Tad vairāk iezīmēsies taktiskie risinājumi - vairākums, mazākums - vairāk spēles elementi,» norādīja Rīgas «Dinamo» ģenerālmenedžeris, kurš vienlaikus pirmo reizi pilda arī galvenā trenera asistenta pienākumus. 

«Šobrīd nometnē esošajiem spēlētājiem ir iespēja tikt sastāvā. Ir domas, kas varētu palikt un kas ne. Ir patīkami redzēt, ka visiem deg acis un visi grib, ir liela vēlēšanās. Visi grib sevi apliecināt,» norādīja Sējējs. 

Sējējs pastāstīja, ka galvenajam trenerim Kari Heikilam tuvāks esot aktīvs, agresīvs hokejs. Viņš komandā gaida ātru pāreju no aizsardzības uzbrukumā. 

Pirmā pārbaudes spēle, gatavojoties jaunajai sezonai, «Dinamo» paredzēta 24. jūlijā Valmierā pret Toljati «Lada», viens no kuras treneriem ir Artis Ābols. Savukārt KHL čempionātā Rīgas hokejisti iesaistīsies 25. augustā ar maču savā laukumā pret Austrumu konferences vienību Kazaņas «Ak Bars».Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties