15.02.2017. 18:45

„Metallurg”, kas pirmo pozīciju Austrumu konferences kopvērtējumā jau ir nodrošinājusi, maču Čeļabinskā pret ceturtajā pozīcijā esošo „Traktor” sāka aktīvi un pirmās trešdaļas gaitā vairākas reizes bīstami apdraudēja Čeļabinskas kluba vārtus. Taču lielisks kastē bija Pavels Francouzs. Arī laukuma saimnieki neaizmirsa traucēt Vasiliju Košečkinu laukuma pretējā galā, bet vārtsargu meistarība ilgu laiku bija spēcīgāka par uzbrucēju iespēto.

Rezultāts tika atklāts otrās trešdaļas vidū, kad čeļabinskieši ļāva līgas labākajam snaiperim Sergejam Mozjakinam palikt vienatnē savā iemīļotajā pozīcijā un uzmest pa vārtiem. Uzbrucējs meta nekļūdīgi, gūstot savus 48. vārtus čempionātā un izvirzot „Magņitku” vadībā.

Izšķirošie notikumi risinājās trešajā trešdaļā. Spēles 48. minūtē kapitulēja Košečkins, kad skaitliskajā vairākumā viņu pārspēja Artjoms Peņkovskis, panākot 1:1. Savukārt sešas minūtes līdz pamatlaika beigām par centību visa mača garumā tika atalgots kādreizējais Rīgas dinamietis Pols Šehura, no vārtu priekšas gūstot uzvaras vārtus – „Traktor” uzvara ar 2:1. Šehuram 14. vārtu guvums sezonā.

„Metallurg”, kas Gagarina kausa izcīņā triumfēja pagājušogad, „play off” uzsāks pret Austrumu konferences astotās vietas īpašnieci, kas kļūs zināma tikai pēc pēdējiem mačiem. Uz šo vietu pretendē arī latvieša Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas „Admiral”. Savukārt „Traktor” izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā pretī stāsies Astanas „Barys”.

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...