25.11.2017. 09:47

Divus no trijiem vārtiem Segins guva trešajā trešdaļā. Nepilnas sešas minūtes pirms spēles beigām Segins guva "Stars" uzvaru nesošos piektos vārtus mačā, kas pašam spēlētājam bija otrie spēlē un 200. karjerā. Mača izskaņā, raidot ripu jau tukšos "Flames" vārtos, Seginam izdevās noformēt arī "hat-trick" - astoto savā karjerā. Tas bija otrais tieši "Stars" komandas sastāvā un pirmais pēc 163 spēļu pārtraukuma.

Otro reizi sezonā un 45. reizi karjerā savus vārtus neieņemtus nosargāja somu vārtsargs Peka Rinne, kas ar 34 atvairītiem metieniem palīdzēja Nešvilas "Predators" izbraukumā ar rezultātu 2:0 apspēlēt Sentluisas "Blues". Nevienam citam somu vārtsargam NHL nav izdevies sausā nostāvēt tik daudz reižu karjerā.

Sesto uzvaru pēc kārtas izcīnīja "Blue Jackets", kas ar 5:2 apspēlēja "Senators", sagādājot Otavai jau piekto neveiksmi pēc kārtas. Kems Atkinsons uzvarētāju rindās izcēlās ar diviem vārtu guvumiem.

Savukārt jau septīto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja "Flyers", kas mājās uzņēma "Islanders". Spēle nonāca līdz pagarinājumam, taču tajā Niks Ledijs atnesa uzvaru viesiem - 5:4.