14.04.2014. 19:32

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Semināri notiks trīs daļās. Pirmā daļa 26.aprīlī notiks viesnīcā «Days hotel», bet otrā un trešā daļa - fitnesa centrā «Energie Fitnesa studija sievietēm».

Pirmajā daļā semināra apmeklētājiem stāstīs par to, kas ir veselība, kā panākt, lai būtu daudz enerģijas, kā vairot dzīvesprieku. Tāpat klausītāji varēs uzzināt, kā un ko pareizi ēst, par veselīgu uzturu, organisma attīrīšanu, ēšanas pamatprincipiem. Tāpat semināra vadītāji dos praktiskus padomus un ieteikumus ceļā uz veselīgu dzīvesveidu.

Semināra otrajā daļā paredzēta fizioterapeita lekcija sēdoša darba veicējiem par nepieciešamību un lietderību fiziskajām aktivitātēm. Tiks doti arī praktiski ieteikumi, kā uzlabot stājas, mugurkaula un locītavu stāvokli, kā arī tiks demonstrēti vingrinājumi sēdoša darba veicējiem. Apmeklētājiem būs iespēja uzzināt, kā izkustēties darba laikā un kurām ķermeņa daļām būtu jāpievērš īpaša uzmanība.

Pēc teorētiskās daļas semināra dalībnieki dosies uz fitnesa klubu, kur notiks vienu stundu ilga fitnesa nodarbība, kas izveidota īpaši semināra apmeklētājiem. Treneris iztaujās katru dalībnieku par viņa veselības stāvokli, un treniņa laikā uzmanību pievērsīs katram dalībniekam. Pēc treniņa tiks pārrunātas katra dalībnieka sajūtas.

Semināru ir izveidojuši augsti kvalificēti speciālisti - ārstniecības darbinieki, fitnesa treneri, fizioterapeiti, kuri savā nozarē ir praktizējuši daudzus gadus un izvēlētās tēmas un lekcijas saturs ir balstīts uz praksē pārbaudītiem jautājumiem un cilvēkus interesējošām tēmām.

Kopumā šogad ir paredzēti deviņi šādi semināri līdz gada beigām.Dzenes L. fizioterapeites prakse Ainažu 6, Rīga, LV-1024
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties