16.09.2016. 08:39
Vakar septīto zaudējumu astoņās spēlēs piedzīvoja Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo", kas izbraukumā ar 1:2 pagarinājumā piekāpās Minskas "Dinamo", nopelnot trešo punktu sezonā. Vārtsargs Jakubs Sedlāčeks norādīja, ka bijušas izdevības nodrošināt uzvaru pamatlaikā, un arī galvenais treneris Normunds Sējējs bija apmierināts ar izveidoto izdevību skaitu.

Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Normunds Sējējs: "Teiksim tā: laba spēle, bija cīņa. Abām komandām bija daudz momentu - gan mēs izveidojām, gan Minskai bija. Varu teikt paldies puišiem, ka cīnījās līdz beigām. Pēc mūsu pēdējām ne pārāk izteiksmīgajām spēlēm cīnījāmies, puiši pilnībā atdevās. Beigās iznākumu izšķīra nelaimīgs četru minūšu noraidījums. Ko padarīsi, hokejs paliek hokejs. Strādāsim tālāk un centīsimies uzlabot rezultātu.

Gaidījām, ka Minskas "Dinamo" darbosies agresīvi. Tam īpaši gatavojāmies. Divas reizes tikāmies pārbaudes spēlēs, bet tur pretinieks bija agresīvāks nekā šodien. Iespējams, pirmā spēle mājās, uztraukums. Vienkārši gaidījām agresīvāku hokeju."

Rīgas "Dinamo" vārtsargs Jakubs Sedlāčeks, kurš atvairīja 26 no 28 metieniem: "Bija ļoti smaga spēle, bet pēdējā laikā tādas mums ir vairākas. Esam vīlušies, ka izcīnījām tikai vienu punktu - papildlaikā ātri zaudējām vārtus. Šis nebija smagākais mačs ne fiziski, ne morāli. Vienkārši bija grūta spēle. Abas komandas apzinās, ka cīņa ir principiāla. Bet mums jāturpina cīnīties. Beidzot guvām vārtus trešajā trešdaļā. Tagad vienkārši sev jānotic, ka spējam uzvarēt.

Redzēju momentu, kad Lauris Dārziņš iziet viens pret vārtsargu. Domāju tikai par to, ka jāgūst vārti. Mums bija vēl pietiekami daudz laika, lai spētu uzvarēt jau pamatlaikā. Sniegums nebija slikts, un zaudējums pagarinājumā nav tik ļoti nosodāms. Taču ar šiem mačiem, kuros esam guvuši tikai vienus vārtus, tikt pie uzvaras ir gandrīz neiespējami. Tā ir mūsu lielākā problēma."

Minskas "Dinamo" galvenais treneris Kreigs Vudkrofts: "Piekritīšu kolēģim, ka viņa komanda nodemonstrēja spēcīgu spēli, pretinieks izrādījās ciets rieksts. Zinājām, ka viņiem izveidojusies ne pārāk laba situācija un ka viņi ir izsalkuši pēc uzvarām, un tas spēlei piešķīra papildus nozīmību.

Mums bija uzdevums spēlēt asi. Sākumā tas izdevās - aizvadījām nesliktu pirmo trešdaļu. Acīmredzams, ka otrā nebija pati labākā mūsu izpildījumā. Savukārt trešajā trešdaļā atkal parādījās izdevības iemest vārtus, īpaši vairākumā. Esam priecīgi, ka sasniedzām rezultātu, tajā pat laikā komandai nepieciešams sakārtot spēli."

Izmantotie resursi:Sākums - Hokeja kluba Dinamo Rīga oficiālā...Хоккейный клуб Динамо-Минск