09.06.2015. 16:40
Sestdien, 13. jūnijā, Vietalvā norisināsies SEB MTB maratona trešais posms, kura laikā norisināsies arī Latvijas čempionāts MTB maratonā un komandu sadraudzības vakars. Iepriekšējā pieteikšanās Vietalvas posmam portālā velo.lv noslēgsies otrdien, 9. maijā.

Latvijas lielākais riteņbraukšanas sacensību seriāls SEB MTB maratons pēc pirmajiem diviem posmiem pavasarī, šīs nedēļas nogalē turpināsies Vidzemes augstienē esošajā Vietalvā. Atšķirībā no visiem iepriekšējiem posmiem, kad sacensības tika rīkotas svētdien, šoreiz Vietalvā riteņbraucēji pulcēsies sestdien. Starta un finiša vieta gan palikusi nemainīga – distanču slēpošanas centrā "Mailes".

Šoreiz kā pirmie sacensības pulksten 10:30 uzsāks paši mazākie braucēji, kurus sagaidīs aizraujošie "Herkuless" bērnu braucieni. Īpaši nozīmīgs Vietalvas posms būs "Skandi motors" distances veicējiem, kuru starts gaidāms pulksten 12:00. Šī brauciena ietvaros vīriešu un sieviešu elites, kā arī junioru vīru grupā tiks noskaidroti Latvijas čempioni MTB maratonā. Pērn šos titulus ieguva – Mārtiņš Blūms, Dana Rožlapam un Arnis Lazdiņš.

Sportistus "Skandi motors" distancē sagaida ļoti aizraujoša un interesanta trase pa Vidzemes augstienes takām, meža ceļiem, dažāda garuma kāpumiem un nobraucieniem. Pēdējā distances daļa tradicionāli vedīs pa "Maiļu" slēpošanas centru.

Arī Vietalvas posmā vismasveidīgākais solās būt "Virši – A" un "Mammadaba" veselības braucienu starts. Tā sākums tradicionāli pēc pulksten 13:00. Arī šajās abās distancēs riteņbraucējus sagaida daudz dažādu un interesantu pārbaudījumu, tostarp Cigoriņa kalns, "Maiļu" slēpošanas trase un citu interesantu vietu.

Vietalvas posms būs īpašs ar to, ka pēc apbalvošanas visi sacensību dalībnieki un komandu pārstāvji aicināti palikt uz SEB MTB maratona sadraudzības vakaru. Tajā gaidāmas dažādas un interesantas aktivitātes, kā arī dzīvā mūzika. Starta un finiša vietā būs iespējams palikt pa nakti arī telšu pilsētiņā, kā arī netālu esošajā Odzienas muižā. Dalība sadraudzības vakarā būs bez maksas.

Trasē riteņbraucēju slāpes veldzēs "Zaķumuižas" ūdens un "Isostar" enerģijas dzērieni. Dalībniekiem būs iespēja iestiprināties vairākos ēšanas punktos distancē, kur vitamīniem bagātas un veldzējošas uzkodas nodrošināja "Daily". Jau 14. gadu SEB MTB maratona ģenerālsponsors ir SEB banka.

Posms Datums Vieta
3. posms 13.06.2015 Vietalva (Latvijas čempionāts MTB XCM)
4. posms 05.07.2015 Sigulda (UCI kategorija)
5. posms 02.08.2015 Smiltene
6. posms 16.08.2015 Talsi
7. posms 27.09.2015 Ikšķile

Izmantotie resursi:velo.lvČerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties