09.06.2015. 17:21
Sestdien, 13. jūnijā, Vietalvā norisināsies SEB MTB maratona trešais posms, kura laikā norisināsies arī Latvijas čempionāts MTB maratonā un komandu sadraudzības vakars. Iepriekšējā pieteikšanās Vietalvas posmam portālā velo.lv noslēgsies otrdien, 9. maijā, informē organizatori.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Latvijas lielākais riteņbraukšanas sacensību seriāls SEB MTB maratons pēc pirmajiem diviem posmiem pavasarī, šīs nedēļas nogalē turpināsies Vidzemes augstienē esošajā Vietalvā. Atšķirībā no visiem iepriekšējiem posmiem, kad sacensības tika rīkotas svētdien, šoreiz Vietalvā riteņbraucēji pulcēsies sestdien. Starta un finiša vieta gan palikusi nemainīga –  distanču slēpošanas centrā Mailes.

Šoreiz kā pirmie sacensības pulksten 10:30 uzsāks paši mazākie braucēji, kurus sagaidīs aizraujošie Herkuless bērnu braucieni. Īpaši  nozīmīgs Vietalvas posms būs Skandi motors distances veicējiem, kuru starts gaidāms pulksten 12. Šī brauciena ietvaros vīriešu un sieviešu elites, kā arī junioru vīru grupā tiks noskaidroti Latvijas čempioni MTB maratonā. Pērn šos titulus ieguva – Mārtiņš Blūms, Dana Rožlapam un Arnis Lazdiņš.

Sportistus Skandi motors distancē sagaida ļoti aizraujoša un interesanta trase pa Vidzemes augstienes takām, meža ceļiem, dažāda garuma kāpumiem un nobraucieniem. Pēdējā distances daļa tradicionāli vedīs pa Maiļu slēpošanas centru.

Arī Vietalvas posmā vismasveidīgākais solās būt Virši – A un Mammadaba veselības braucienu starts. Tā sākums tradicionāli pēc pulksten 13. Arī šajās abās distancēs riteņbraucējus sagaida daudz dažādu un interesantu pārbaudījumu, tostarp Cigoriņa kalns, Maiļu slēpošanas trase un citu interesantu vietu.

Vietalvas posms būs īpašs ar to, ka pēc apbalvošanas visi sacensību dalībnieki un komandu pārstāvji aicināti palikt uz SEB MTB maratona sadraudzības vakaru. Tajā gaidāmas dažādas un interesantas aktivitātes, kā arī dzīvā mūzika. Starta un finiša vietā būs iespējams palikt pa nakti arī telšu pilsētiņā, kā arī netālu esošajā Odzienas muižā. Dalība sadraudzības vakarā būs bez maksas.RTU-Rīgas stars, bērnu un jaunatnes futbola klubs Daugavgrīvas 56a, Rīga, LV-1007
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties