20.02.2014. 21:59
Šodien ar četrām ceturtdaļfināla spēlēm startēja "Schenker" volejbola līgas izšķirošie notikumi. "RTU/Robežsardze" bija vienīgā no trim Latvijas komandām, kas šodien tika pie uzvaras, ar 3:1 pārspējot Rakveres komandu.

Pirmajā setā "RTU/Robežsardze" uzvarēja ar 25:17, tomēr jau nākamajā setā viesi atjaunoja līdzsvaru setos (21:25). Turpinājumā gan mājinieki izrādījās pārāki – trešais sets uzvarēts ar 25:19, bet ceturtais ar 25:14.

Ar 20 punktiem "RTU/Robežsardzes" panākumu sekmēja Edgars Točs, 14 pievienoja Mārcis Jirgensons, bet pa 12 guva Toms Vanags un Jānis Liepiņš.

"Daugavpils Universitātes" volejbolisti trīs setos ar 23:25, 13:25 un 18:25 atzina Pērnavas komandas pārākumu. 14 punktus daugavpiliešu labā guva Dmitrijs Lavrenovs.

Krietni sīvāks mačs bija starp "Biolaru/Jelgavu" un Tartu "Bigbank". Pirmajā setā igauņi bija pārāki ar 25:21, bet otrajā jelgavnieki prata revanšēties ar 29:27. Trešo setu atkal paņēma viesi (25:22), tomēr ceturtajā pārāki bija laukuma saimnieki (25:19). Izšķirošo – piekto – setu ar 15:9 uzvarēja Tartu komanda.

20 punktus jelgavnieku labā guva Andrejs Baburovs, bet 16 pievienoja Artjoms Andiļevko. Igauņu labā vairāk par 20 punktiem guva Kristo Kollo (23), Roberts Tahts (21) un Renē Tepans (20), bet Artis Caics pievienoja astoņus punktus, trīs no tiem gūstot izšķirošajā setā.

Sērijās līdz divām uzvarām nākamie mači notiks 22.februārī, bet trešās spēles - ja būs nepieciešamas, tiks aizvadītas vēl dienu vēlāk.