06.09.2014. 14:27
Rīgas "Dinamo" pieredzējušākais spēlētājs Pjotrs Sčastļivijs (35) šajā sezonā spēlēs Latvijas galvaspilsētas klubā. Sarunā ar žurnālu "SestDiena" krievu uzbrucējs atzīst, ka komandas galvenā trenera darba stils nav pielīdzināms nevienam citam. Hokejists arī pastāsta par iepazīšanos ar Inetu Radēviču, kura ir viņa sieva.

Ar savu lielo pieredzi viņš var salīdzināt "Dinamo" galvenā trenera Arta Ābola darbu ar citiem treneriem. "Nevienam šis darba stils nav pielīdzināms. Man patīk, ka viņš treniņu aptur un visu cītīgi izskaidro vēlreiz, ja kāds kaut ko nav sapratis. Daudzi treneri šādās reizēs sit nūju pret ledu, skaļi izsaka savu sašutumu, gadās, ka arī ar rupjiem vārdiem, un viss ar to arī beidzas. "Dinamo" komandā vairāk ir jāstrādā ar galvu," atklāj Pjotrs Sčastļivijs. "Liela nozīme hokejā ir uzvarētāju garam. Pirmssezonas turnīros komanda to ieguva spēlēs ar tik spēcīgām komandām kā Magņitogorskas "Metallurg" un Ufas "Salavat Julajev". Sezonas gaitā pārliecībai par saviem spēkiem vajadzētu kļūt vēl lielākai."

Kā zināms Ščastļivija sieva ir trīskārtējā Latvijas labākā sportiste Ineta Radēviča. Pjotrs ar Inetu pašreiz īrē māju Baltezera krastā, bet nākotnē tiek plānots nopirkt māju Rīgas pievārtē. "Vēl neesam tikuši skaidrībā, kurā Rīgas pusē būtu labāk un ērtāk dzīvot. Variantu ir ļoti daudz. Kad izlemsim, tad arī nopirksim," saka Pjotrs, kurš ar Inetu sapazinās pirms gandrīz desmit gadiem. "Iepazināmies Stokholmā, kur man bija hokeja turnīrs, bet viņai - vieglatlētikas sacensības. Ineta bija saaukstējusies, sēdēja pie galdiņa, un to nevarēja nepamanīt. Aizgāju pie komandas ārsta un atnesu medikamentus. Vairāk sākām sazināties pēc astoņiem mēnešiem. Ineta bija atstājusi e-pasta adresi, un es viņai uzrakstīju."

Pjotra uzvārds tulkojumā nozīmē "laimīgais", un tāds viņš ir arī dzīvē. "Vispirms jau ar darbu jācenšas panākt, lai būtu laimīgs, bet, protams, pats svarīgākais ir ģimene."

Rīgas dinamieši šodien savā laukumā sāk jauno sezonu.

Izmantotie resursi:Žurnāls "SestDiena"Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties