27.10.2014. 20:44
Pjotram Ščastļivijam gūstot ceturtos un piektos vārtus sezonā, trešo uzvaru pēc kārtas izcīnīja Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo", kas izbraukumā atspēlēja divu vārtu deficītu un ar 4:3 pārspēja Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas "Dynamo". Rīdzinieku rindās izcēlās arī Miks Indrašis un Gints Meija.

Informācija tiek papildināta...

Lai gan abas komandas pirmajās minūtēs vairāk uzmanības veltīja savu vārtu drošībai un sāncenšu centienu izjaukšanai, Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo" vadībā izvirzījās astotajā minūtē. Pēc izcilas Krišjāņa Rēdliha piespēles no aizsardzības zonas stūra vienatnē pret Aleksandru Jerjomenko nonāca rīdzinieku rezultatīvākais spēlētājs Miks Indrašis, kurš ceturtos vārtus guva no neērtā tvēriena - 1:0.

Ja pirmās trešdaļas pirmajā pusē notikumus laukumā kontrolēja viesi, tad nākamajās desmit minūtēs aina krasi mainījās: vairāk un bīstamāk uzbruka Maskavas "Dynamo", un pusotru minūti pirms trešdaļas noslēguma Aleksejs Cvetkovs atbruņoja Indraši, bija pirmais pie atlēkušās ripas pēc Nikolaja Žerdeva neveiksmīgā mēģinājuma vienatnē tikt galā ar Jakubu Sedlāčeku un panāca izlīdzinājumu.

Jakubs Sedlāčeks (Edgars Masaļskis); Krišjānis Rēdlihs - Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs - Milans Jurčina, Kristaps Sotnieks - Georgijs Pujacs; Lauris Dārziņš - Andris Džeriņš - Miķelis Rēdlihs, Marcels Hosa - Pjotrs Ščastļivijs - Linuss Videls, Gints Meija - Māris Bičevskis - Miks Indrašis, Mārtiņš Cipulis - Juris Upītis - Gunārs Skvorcovs.

Vārti: 7:35 Indrašis (K. Rēdlihs, Sedlāčeks) 0:1, 18:29 Cvetkovs (Žerdevs) 1:1, 21:05 Volkovs (Babenko, Mironovs) 2:1, 26:27 Pestuško (Daugaviņš, Glazačevs, vair.) 3:1, 34:24 Ščastļivijs (Hosa, Genovejs, vair.) 3:2, 34:49 Meija 3:3, 42:08 Ščastļivijs (Videls) 3:4Soda minūtes: 20:10Metieni: 35:20Vārtsargi: Aleksandrs Jerjomenko - Jakubs Sedlāčeks