11.01.2016. 00:02
Lanelli "Scarlets" vienā no retajām šīs nedēļas "Pro 12" čempionāta spēlēm pārspēja "Connacht" komandu (21:19) un atgriezās turnīra tabulas pirmajā vietā.

Šī spēļu kārta "Pro 12" čempionātā bija izmainīta no sākotnējā kalendāra, jo Eirokausos savus mačus bija jāizspēlē tām komandām, kuru spēles novembra mēnesī bija atceltas sakarā ar nedrošo situāciju Francijā, tāpēc nedēļas nogalē norisinājās tikai atsevišķi "Pro 12" mači.

Noslēdzošā spēle notika starp Lanelli "Scarlets" un "Connacht" komandām, kuras ir uzskatāmas par vienām no turnīra favorītēm, jo pirms šīs cīņas abas atradās turnīra tabulas pirmajā pieciniekā.

Spēli ar desmit punktu lielu izrāvienu sāka Konahtas regbisti, kad viņi guva piezemējumu un bija precīzi arī realizācijas un soda sitienos, taču pārtraukumā komandas gāja pie rezultāta 10:3. Otrās 40 minūtes gan sākās ļoti dinamiski, jo pašā puslaika sākumā "Scarlets" rezultātu izlīdzināja un jau 48. minūtē tas bija 13:13.

Spēles kulminācija un arī atrisinājums pienāca trīs minūtes pirms mača beigām, jo vispirms soda sitienu realizēja Džeks Kārtijs no Konahtas, bet jau minūti vēlāk dzelteno kartīti saņēma Ronens Lohanijs un Stīvs Šinglers atgrieza vadību Lanelli komandai, kas arī bija noslēdzošais rezultatīvais uzbrukums šajā mačā.

Pēc šīs cīņas Lanelli "Scarlets" kļuva par "Pro 12" turnīra līderiem, taču arī Konahtas komanda, iegūstot bonuspunktu par minimālu zaudējumu nostiprināja savu ceturto vietu un pietuvojās trešajā pozīcijā esošajai Edinburgas vienībai.