14.07.2013. 19:36
Latvijas U16 sieviešu basketbola izlase svētdien, 14. jūlijā, pārbaudes spēlē "Ķeizarmeža" zālē sagrāva Baltkrievijas U18 izlasi ar rezultātu 68:35 (16:13, 18:6, 8:8, 26:8). Pirmdien plkst. 10:00 komandas sacentīsies atkārtoti.

Pirmā ceturtdaļa pagāja spraigā cīņā, kurā Latvijas kadetes bija pārākas ar 16:13. Nākamajās desmit minūtēs agresīva spēle soda laukumā arvien biežāk lika pretiniecēm pārkāpt noteikumus, Latvijas spēlētājām gūstot daudz punktu ar brīvmetieniem. Aizsardzībā baltkrievietēm netika ļauts izdarīt brīvus metienus groza tuvumā, kamēr perimetrā gandrīz visi viņu mēģinājumi bija nesekmīgi. Puslaikā piecpadsmit punktu pārsvars – 34:19.

Spēlei atsākoties, baltkrievietes pielietoja ciešāku segšanu, gandrīz piecas minūtes neļaujot mājiniecēm gūt punktus. Pretinieces atspēlēja sešus punktus, taču Lauras Grabes pustālais no labās malas un Sindijas Kudules tālmetiens no kreisā stūra kopā ar labu aizsardzību apturēja Baltkrievijas ofensīvu. Paulas Strautmanes un Tatjanas Savickas rezultatīvā spēle ceturtās ceturtdaļas sākumā galīgi atrisināja jautājumu par spēles uzvarētājām. Latvijas U16 izlase nopelnīja septīto uzvaru septiņās spēlēs.

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa