21.06.2014. 22:24
Pēc Pasaules kausa finālturnīra F apakšgrupas mača starp Argentīnu un Irānu (1:0) savas domas par aizvadīto cīņu izteicas komandu treneri un spēlētāji.

"Lionels Mesi ir noteicošais futbolists mūsu komandā," vienīgo vārtu autora milzīgo lomu uzsver arī Argentīnas izlases galvenais treneris Alehandro Savelja. "Viņš var izšķirt jebkura mača gaitu. Ar Mesi ierindā mēs esam spējīgi uz visu."

Tikmēr Irānas valstsvienības galvenais treneris Karlušs Keirušs pēc spēles atzina, ka nav tik daudz sarūgtināts par zaudējumu, cik ir priecīgs par sniegumu, kādu parādījusi viņa vadītā komanda. Tomēr viņš neaizmirsa veltīt kritiku mača galvenajam tiesnesim. "Domāju, ka varam būt lepni par šo spēli. Laukumā parādījām tādu raksturu. Tiesnesis un Mesi uztaisīja spēles rezultātu. Tieši šādā secībā."

Pats mača varonis Mesi uzsvēra, ka bijis ļoti svarīgi uzvarēt šo spēli. "Mēs centāmies un meklējām savas izdevības līdz pat pēdējam brīdim. Ja nebūtu tik uzstājīgi, tad varbūt arī negūtu vārtus. Šī spēle bija grūtāka, jo pretinieki aizsardzībā spēlēja ar vairāk spēlētājiem. Bet mēs vēl neesam sasnieguši līmeni, par kuru sapņojām."

"Tomēr galvenais, ka mēs uzvaram un ejam tālāk. Mums vēl ir laiks spēles uzlabošanai. Labi, ka izdevās uzvarēt. Ja spēle beigtos ar rezultātu 0:0, būtu sarežģītāk gan matemātiski, gan garīgi," piebilst Mesi.

Football ItaliaChampionat.comAS



Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties