22.06.2015. 11:54
Latvijas šāvēji Agate Rašmane un Lauris Strautmanis šodien Eiropas spēlēs iekļuva jaukto komandu sacensību pusfinālā (10 m ar gaisa pistoli). Cīņā par finālu Latvija gan palika pēdējā vietā.

Kvalifikācijā Agate Rašmane un Lauris Strautmanis ar 475 punktiem ieņēma septīto vietu, kas nodrošināja vietu sacensību pusfinālā. Devītajā pozīcijā esošo Portugāli, kas palika pirmā ārpus pusfinālistu loka, Latvija apsteidza par diviem punktiem.

Pusfinālā Latvija bija vienā grupā ar Grieķiju, Spāniju un Ukrainu. Rašmane un Strautmanis izstājās pēc pirmās sesijas, bet kopumā izcīnīja astoto vietu 17 komandu konkurencē. Jāpiebilst, ka Latvijas duets bija jaunākais šajā disciplīnā. Rašmane ir 17 gadus veca, bet Strautmanim ir par trim gadiem vairāk.

27 gadus vecais Artūrs Čerņavskis šorīt piekāpās pirmajā sambo cīņā svara kategorijā līdz 74 kilogramiem. Latvijas sportists ar 1:3 atzina rumāņa Valentīna Damjana pārākumu.

Badmintona vienspēļu turnīrā 33 gadus vecā Kristīne Šefere ar 0:2 (11:21 un 8:21) piekāpās Lianei Tanai (Beļģija). Rīt Šefere sacentīsies ar Īrijas pārstāvi Hloju Magī, bet parīt – Igaunijas badmintonisti Kati Tolmofu. Šodien Šefere startēs arī dāmu dubultspēļu turnīrā (plkst. 15:20 kopā ar Ievu Popi), bet vīru vienspēlēs savu pirmo maču aizvadīs Reinis Krauklis (plkst. 12:20).

Izmantotie resursi:Baku 2015 European GamesAquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties