21.08.2014. 08:57

, LSM.LV - Sports

Rašmane medaļu izcīnīja starptautiskā duetā ar gvatemalieti Vilmaru Madridu, duelī par 3.vietu ar 10:8 pārspējot armēnietes Zavenas Igitjanas un Taivānas šāvējas Tinju Čunas duetu. Rašmane/Madrida bija tuvu arī iespējai pacīnīties par zeltu, taču pusfinālā ar 9:10 piekāpās Singapūras sportistes Sju Ji Tehas un ēģiptietes Ahmedas Mohamedas pārim. Ceturtdaļfinālā Rašmane/Madrida ar 10:6 pieveica Afadu Elhodhodu no Ēģiptes un azerbaidžānieti Urfadu Ahundovu.

Kvalifikācijā Rašmane/Madrida sasniedza ceturto rezultātu un izslēgšanas pirmajā kārtā uzvarēja polieti Agatu Novaku un Džafaru Šermatovu no Tadžikistānas.

Meiteņu pludmales volejbola grupu kārtā uzvaru ceturtdien guva Tina Graudiņa/Anastasija Kravčenoka, kuras ar 2:0 (21:15, 21:17) pārspēja Ireni Enco/Mišelu Lantinjoti no Itālijas. Četrās spēlēs grupā Graudiņa/Kravčenoka ir iekrājušas trīs uzvaras un priekšsacīkstēs aizvadīs vēl vienu cīņu, taču jau ir nodrošinājušas dalību izslēgšanas turnīrā, kur tiks grupas četras spēcīgākās komandas.

Priekšsacīkstes 100 metru brīvā stila peldējumā ar iegūtu 18.vietu nepārvarēja peldētājs Jānis Šaltāns. Pusfinālā vēlāk ceturtdien startēs 16 ātrākie un Šaltāns būs otrā rezervista statusā. Šaltāns finišēja pēc 51,57 sekundēm un no sešpadsmitnieka viņu šķīra 0,17 sekundes. Ceturtdien pēcpusdienā pēc Latvijas laika Šaltāns startēs finālā 50 metros tauriņstilā.

Pirmie starti ceturtdien gaidāmi arī Latvijas vieglatlētiem - Jūlija Tarvide sacentīsies augstlēkšanas kvalifikācijas sacensībās. Savukārt tenisiste Jeļena Ostapenko jaukto dubultspēļu otrajā kārtā duetā ar zviedru Danielu Apelgrenu spēlēs pret Ivetu Fanni Štolaru no Ungārijas un poli Kamilu Adrianu Majhržaku.

Jau vēstīts, ka individuālajās sacensībās Rašmane šaušanā ar gaisa pistoli 10 metru distancē ieguva 10.vietu.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]