25.10.2014. 16:04
Sestdien SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionātā „Jelgavas” komanda savā laukumā ar rezultātu 2:1 apspēlēja pastarīti „Jūrmalu”, turnīra tabulā paceļoties uz trešo pozīciju. Rītdien gan situācija tabulā atkal var mainīties.

Zemgales Olimpiskā centra futbola stadionā sestdien medaļu cerībās esošā „Jelgava” uzņēma Virslīgas pastarīti „Jūrmalu”. Abām komandām motivācijas pietika, lai skatītāji sagaidītu aizraujošu cīņu. Pirmā vārtus guva „Jūrmalas” komanda, padarot visu vēl intriģējošāku. Nikolass Abots 19. minūtē atklāja rezultātu, un jūrmalnieki turēja vadību lielāko atlikušā puslaika daļu. Tomēr mājinieku centieni atgūties un atkal nonākt līdzvērtīgā situācijā pirms otrā puslaika guva panākumus 37. minūtē, kad Igors Savčenkovs atjaunoja līdzsvaru – 1:1.

Bijušais „Ventspils” un „Skonto” futbolists bija tieši tas, kurš arī atnesa uzvaru savai pašreizējai komandai – 80. minūtē Savčenkovs guva savus un komandas otros vārtus mačā, panākot 2:1. Atlikušajās minūtēs viesi neko nespēja mainīt, un jelgavnieki ne tikai uzvarēja spēli, bet arī turnīra tabulā, vismaz pagaidām, pacēlās uz trešo pozīciju, kas arī uzstādīta kā mērķis atlikušajās divās kārtās.

Situācija tabulā gan var mainīties jau rītdien, kad Daugavpils "Daugavai" jātiekas ar "Daugavpili". Tiesa, pēc pēdējo dienu notikumiem un diskvalifikācijām "Daugava" pret sparīgo debitanti spēlēs bez galvenā trenera un vairākiem vadošajiem spēlētājiem.

Jelgava – Jūrmala 2:1 (1:1)Vārti: Savčenkovs 37’, 80' - Abots 19’Brīdinājumi: -Jelgava: Ikstens, Latka, Gubins, Bogdaškins, Savčenkovs, Malašenoks (Daņilovs 62'), Bespalovs, Ošs, Kiriļins (Jaudzems 69'), Freimanis, Kozlovs.Jūrmala: Dzelme, Šiļuks, Geiko, Gluško, Nketija, Rimkus (Studāns 79'), Silva (Šmans 72'), Montalvo, Diakvnišvili, Kārkliņš, Abots.Galvenais tiesnesis: Ivars Caune