21.01.2015. 15:11
SMScredit.lv Ziemas kausa turnīra B apakšgrupas pirmajā spēlē šodien „Skonto” hallē „Valmiera Glass FK”/BSS ar 3:1 pārspēja FB „Gulbene” komandu, kas pērn Syform 1. līgā nepiedzīvoja nevienu zaudējumu.

Mača rezultāts tika atklāts jau 11. minūtē, kad skaistus vārtus guva valmieriešu uzbrucējs Niks Savaļnieks, kurš pārmeta bumbu pāri vārtsargam Markam Bogdanovam. Turpinājumā uz Gulbenes komandas vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, taču Raivis Risbergs trāpīja pa vārtu stabu, bet atkārtoto sitienu atvairīja vārtsargs.

Puslaika vidū Savaļniekam bija vēl viena lieliska iespēja gūt vārtus, taču no diezgan tuvas distances vārtu priekšā viņš raidīja bumbu garām vārtiem. Līdz pārtraukumam vairākas izdevības radīja „Gulbenes” komanda, īpaši aktīvi bija japāņi Takeo Ogava un Tomoki Fudžikava. Taču puslaika beigās Savaļnieks trieca bumbu vārtu tuvējā augšējā stūrī, kuru nebija piesedzis Bogdanovs. Turklāt puslaika pēdējā uzbrukumā tikai nedaudz garām vārtu tālajam stabam aizsita Roberts Siksalietis.

Otrā puslaika ievadā pārliecinošāk izskatījās valmierieši, kamēr gulbeniešu mēģinājumi atspēlēties neradīja lielus draudus pie Elvja Arnava vārtiem. Tomēr 61. minūtē „Gulbenes” komandai izdevās nopelnīt tiesības uz 11 metru soda sitienu, ko pārliecinoši realizēja Viktors Kurma. 73. minūtē Kurmam radās vēl viena laba iespēja gūt vārtus, taču šoreiz bumba pēc viņa sitiena lidoja nedaudz garām vārtiem. Atlikušajā laikā krietni vairāk bumbu kontrolēja gulbenieši, izmisīgi cenšoties paglābties no zaudējuma, tomēr 85. minūtē pēc stūra sitiena neviena nepieskatītais Savaļnieks guva savus trešos vārtus mačā.

SMScredit.lv Ziemas kausa turnīra pirmās nedēļas pēdējā mačā ceturtdien B apakšgrupas komandu duelī FK „Liepāja” spēkosies ar FK „Jelgava”.

FB "Gulbene" - "Valmiera Glass FK"/BSS 1:3 (0:2)Vārti: Kurma 62’ (11m) – Savaļnieks 11’, 43’, 85'Gulbene: Bogdanovs, Korabļovs, Mārcis Savinovs, Jeļkins, Štrauss, Māris Savinovs, Pavļučenko, Klimovs, Kurma, Nakagava, Fudžikava.Rezervē: Lazarevs, Ždaņko, Škirjatovs, Telešs, Dzelzkalējs, Pačko, Joneda, Takeo, Ogava, Mijazaki.Valmiera Glass: Arnavs, Lācis, Apsītis, Risbergs, Ērglis, Bankavs, Jaunzems, Bisenieks, Veinbergs, Siksalietis, Savaļnieks.Rezervē: Ķirsis, Tatarčuks, Dubro, Burovs, Velme, Cipe, Teremko, Stīpnieks.