13.04.2015. 12:57

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Indrašis savainojumu guva piektdien pārbaudes spēlē pret Franciju. Hokejists aptuveni mēnesi pleca traumas dēļ nevarēs trenēties, norādīja Kvēps. Jau iepriekš viņš par Indraša izredzēm bija bažīgs un atzina, ka uzbrucējam pasaules čempionāts, visticamāk, ies secen.

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā Indrašis šosezon 59 mačos izcēlās ar 16 gūtiem vārtiem un 15 rezultatīvām piespēlēm. Latvijas valstsvienības rindās Indrašis spēlēja iepriekšējos trijos pasaules čempionātos, kā arī pērn pārstāvēja izlasi Soču olimpiskajās spēlēs.

Aizpagājušajā nedēļā Latvijas izlase pārbaudes spēlēs izbraukumā tikās ar Baltkrieviju, piedzīvojot zaudējumu ar 1:2 un gūstot uzvaru ar 1:0, savukārt pagājušajā nedēļā valstsvienība savā laukumā ar 1:2 un 0:1 atzina Francijas hokejistu pārākumu.

Latvijas izlasei pirms pasaules čempionāta bez cīņām ar Baltkrieviju un Franciju paredzētas divas spēles viesos pret Norvēģiju (17. un 18.aprīlī) un divi mači mājās pret Slovākiju (24. un 25.aprīlī). Spēles ar Baltkrieviju, Franciju un Norvēģiju risinās Eiropas Izaicinājuma tūres ietvaros.

Pasaules čempionāts no 1. līdz 17.maijam risināsies Čehijā. Latvijas izlase A apakšgrupā Prāgā spēlēs pret Kanādu, Čehiju, Zviedriju, Šveici, Vāciju, Austriju un Franciju, savukārt B grupā Ostravā sacentīsies Somija, Krievija, ASV, Slovākija, Norvēģija, Baltkrievija, Slovēnija un Dānija.Daugavpils Individuālo sporta veidu skola Kandavas 17, Daugavpils, LV-5401
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties