03.04.2014. 09:13
Francijas futbola kluba PSG uzbrukuma līderis Zlatans Ibrahimovičs savainojuma dēļ acīmredzot nevarēs piedalīties UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē, medijiem apstiprināja kluba prezidents Nasers Al Kelaifi.

"Ibrahimovičs iedzīvojās savainojumā. Viņš izlaidīs vairākas nedēļas," pēc mača sacīja Nasers Al Kelaifi. "Zlatans sajuta nelielas muskuļu sāpes – neesmu drošs, vai problēma bija apakšstilbā vai paceles cīpslā. Būs jāveic izmeklēšana, taču Zlatanam būs vajadzīgs noteikts laiks atpūtai," piebilda PSG galvenais treneris Lorāns Blāns.

Zlatans Ibrahimovičs aizvadīja vienu no sliktākajām spēlēm šosezon un savainojumu guva kādā epizodē laukuma vidusdaļā, kad divcīņā ar Davidu Luizu centās turpināt pretuzbrukumu. Ibrahimoviča vietā 68. minūtē laukumā devās Lukašs Moura. Rezultāts tobrīd bija 2:1 parīziešu labā, bet kompensācijas laika trešajā minūtē fantastiskus vārtus guva Havjers Pastore, kurš panāca 3:1 un ievērojami palielināja PSG izredzes uz iekļūšanu pusfinālā.

Atbildes spēle pret "Chelsea" nākamotrdien notiks Londonā. Ibrahimovičs, visticamāk, šajā spēlē nepiedalīsies, bet pēc mača pret "Chelsea" PSG gaida arī divas spēles pēc kārtas ar Lionas "Olympique" – vispirms izbraukumā līgas ietvaros, un pēc tam 19. aprīlī Līgas kausa finālā. Čempionu līgas pusfinālspēles ir plānotas 22./23. un 29./30. aprīlī.

Savainojumā iedzīvojās arī PSG centra pussargs Marko Verati, kuru 76. minūtē nomainīja Joans Kabajs. Par itālieša savainojuma nopietnību pagaidām nav ziņu. Savukārt otrdien pie savainojuma tika "Barcelona" centra aizsargs Žerārs Pikē, kurš gūžas kaula lūzuma dēļ nespēlēs četras nedēļas.

Izmantotie resursi:Le sport à la Une. L'information sportive en...

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801