05.07.2014. 10:31

, LSM.LV - Sports

Dažas minūtes pirms uzvarētā ceturtdaļfināla beigām Neimaram ar ceļgalu mugurā ietriecās Kolumbijas izlases aizsargs Kamilo Suniga. Neimaru no laukuma aiznesa nestuvēs, un komandai būs jāiztiek bez viņa pusfinālā pret Vāciju, kā arī finālā vai spēlē par 3.vietu.

Neimaru nogādāja privātā slimnīcā pārbaužu veikšanai, un mediķi konstatēja, ka futbolistam ir lauzts trešais skriemelis. Ilgtermiņā Neimara karjera gan nav apdraudēta, un ārsti uzskata, ka pēc dažām nedēļām uzbrucējs būs vesels.

Operācija 22 gadus vecajam Neimaram nebūs vajadzīga, un sagaidāms, ka viņu arī drīz izrakstīs no slimnīcas. Pasaules kausa finālturnīrā Neimars guva četrus vārtus, un sekmes uzbrukuma līnijā brazīliešiem lielā mērā bija atkarīgas no viņa snieguma.

Neimaram ātru atveseļošanos novēlēja arī Brazīlijas prezidente Dilma Rusefa.

Pusfinālu pret Vāciju brazīlieši aizvadīs otrdien Beluorizontē. Vietu turnīra četru spēcīgāko komandu vidū Brazīlija nopelnīja ar uzvaru 2:1 pār Kolumbiju ceturtdaļfinālā.