09.07.2015. 22:08
Pašreizējais prestižā daudzdienu velobrauciena Tour de France kopvērtējuma līderis vācietis Tonijs Martins savainojuma dēļ izstājies no sacensībām, pavēstījusi viņa pārstāvētā Etixx - Quick Step komanda.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Kā zināms, ceturtdien notikušajā Tour de France sestajā posmā Martins vienu kilometru pirms finiša piedzīvoja kritienu. Vācietis piezemējās uz sava kreisā pleca, bet pēc tam tikai ar savu komandas biedru palīdzību spēja sasniegt finišu.

Pēcāk noskaidrojās, ka Martins ir salauzis atslēgas kaulu, bet komanda ceturtdienas vakarā paziņoja, ka riteņbraucējs izstājas no sacensībām.

"Kritiens bija īstena neveiksme. Pat neatceros, kā nokritu," pēcāk sacīja Martins. "Aizskāru priekšējo ratu un pirms manis braucošo sportistu."

Tiesa, par spīti kritienam, Martins nezaudēja velobrauciena līdera godu, bet pēc šī posma bija lielas šaubas, vai viņš vispār varēs turpināt sacensības.

Pēc sestā posma Martins kopvērtējumā par 12 sekundēm apsteidza 2013.gada Tour de France čempionu britu Kristoferu Frūmi (Sky), bet 25 sekundes atpalika amerikānis Tīdžejs van Garderens (BMC).

Tour de France velobrauciens norisināsies līdz 26.jūlijam, sacīkstēm noslēdzoties Parīzē. Prestižās sacīkstes notiek 102.reizi.

Latvija šogad velobraucienā netiek pārstāvēta.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties